Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegán disznózsírt és tejfölt...

Vegán disznózsírt és tejfölt hol kapok?

Figyelt kérdés

Tócsit sütnék, a krumpli ok, de mivel lesz finom? Miben süthetem, illetve miből tudok fokhagymás tejfölt csinálni?

Esetleg a sajtot a tetejére mivel helyettesíthetem?


2020. jan. 27. 11:59
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Bírom amikor valaki megmondja hogy csak úgy hívhatnak egy kaját ahogy öregannya hívta.
2020. jan. 27. 15:09
 12/22 A kérdező kommentje:

“ Taplalkoznal rendesen es nem kellene hulyesegeken gondolkodnod”


Ok, megyek a mc-be. :)

2020. jan. 27. 15:15
 13/22 anonim ***** válasza:
88%

"ettől most szégyellnem kéne magam?


Azt hittem valami gyakori kérdésekre írtam, nem dietetikusok közösségére."


Úgy gondolom, hogy ha valaki vegán akar lenni, legalább olyan alapdolgokkal legyen tisztában, hogy a vegánság (amellett, hogy állat- és környezetvédelmi célzattal indult) az állati eredetű termékeket mellőzi. "Vegán disznózsír" olyan, mintha azt mondanád, hogy egyenes csigalépcső. Remélem most már érted.


Ettől eltekintve a kommentem a frissfölről és a napraforgóolajról továbbra is helytáll.

2020. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%
Ez a hét legjobb vicce. 😂 Szerinted miből állítanák elő a vegán disznózsírt, vagy bármilyen zsírt, ha már itt tartunk.
2020. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én macoknak hívom, és olajban sütöm. Tejfölnek vegyél Dr. Oetker Creme Vegat, sajtnak pedig Violife-ot.
2020. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

tocsi, tocsni, cicege

[link]

ha nem vagy az, ne okoskodj. inkabb nezz utana melyik regioban hogy hivjak..


kerdezo, te pedig nyugodtan keress ra, mindenfele valtozatok vannak meten

[link]


gondolom a csicseriliszt egeszsegesebb, vagy a tapanyagbevitel miatt kell, de en nem ertek ahhoz mit csinalnak a veganok h ne legyenek hianybetegek ezt te tudod :) szval keresgelj van ilyen is, olyan is

2020. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


13, tulajdonképp csak figyelemfelhívásként írtam, így több értékes választ kaptam, mintha a szabvány “mivel helyettesíthető...” kérdést írom ki. A véleményem az, hogy hús nélkül lehet élni de tócsi (tócsni, lepcsáng, lapcsának, krumplislángos, medvetalp, cicege, kartoffelpuffer) nélkül nem. :)

2020. jan. 27. 20:23
 18/22 anonim ***** válasza:
42%

"1, ettél már olajos kenyeret lilahagymával? 😂😂😂"


az ugye megvan, hogy bizony a jó minőségű olajokat mediterrán országokban sokszor csak egy jó kenyérrel eszik?


ettől függetlenül: [link]


de kérlek, ne hívd vegán disznózsírnak


a frissföl sem vegán

[link]

2020. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
2020. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Vegán disznózsír kiégtem XD
2020. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!