Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért lett ennyire divat a...

Miért lett ennyire divat a vegánság, talán ennyivel empatikusabbak lettek az emberek?

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 11:51
1 2
 11/11 anonim válasza:

“ Mégis, mi az empátia abban, hogy eleszik az állatok elől a növényi kaját?”

Az állattenyésztés arányának növekedése együtt nő a növénytermesztéssel is, hisz kell etetni azt a sok állatot, ahhoz, hogy majd letudják vágni és megtudja enni a húsevő. Na, most akkor ki eszi meg más kajáját? Hagyjuk mert ezt. Én azért nem eszek évek óta húst, mert amin keresztül megy egy állat, azért, hogy más megegye, na abban empátia nincs. Embertelen és kegyetlen. Ebben én személy szerint nem akarok részt venni. Mindenki maga dönti el, hogy miért lesz vegan. Én nem hirdetem, hogy mi vagyok, csak teszem azt, amit kell, hogy legalább érezzem, hogy nem ártok az állatoknak. :)

2020. febr. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!