Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért így állnak sokan a...

Miért így állnak sokan a vegán táplálkozáshoz?

Figyelt kérdés

Egy minden evő ismerősömet elvittem egy vegán étterembe.

Tök finom ételek voltak de ő semmit nem evett, mindent szidott, picit kóstolta és csak a rosszakat mondta hogy ezeket hogy lehet megenni. Pincérrel még "poénkodott" is hogy... Na jó akkor egy jó adag köröm pörköltöt kérek....


2020. febr. 20. 19:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
41%
Amiért minden más válasz is, amelyik nem vegán-ellenes, pár primitív véglény ebben éli ki magát!
2020. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező ismered a mondást. Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. Ha egy mindenevő ismerőst vegán étterembe, grillpartira hívsz, ezt a tényt illendő előre közölni. Ő pedig így eldöntheti akar-e menni. Az olyan partizánakciók amit csináltál joggal keltik azt az érzetet, hogy itt most te megakarod győzni őt valamiről, gondolom ez is volt a célod.

Én is átmentem volna bunkóba hasonló esetben, annak ellenére is, hogy egyébként mindenevőként rendszeresen fogyasztok vegán ételeket is. Így egy normális meghívás esetén nem okozott volna gondot a vegán étterem.

Emelett tényleg vannak olyanok akik szívből utálnak minden zöldséget/gyümölcsöt és a teljes étrendjük a hús/gabona vonalon mozog.

2020. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
65%
ja kedves kérdező te nem szolsz az ismerősödnek hogy vegån ėterembe hivtad ,mėg szép hogy nem tetszet neki semmi onėt.
2020. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
71%
Ez egyszerűen buta és gyerekes viselkedés amit leírtál... sajnos ez az inteligenciával vonható párhuzamba, nem pedig a vega-húsevő kérdéskörrel...
2020. febr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 newsee89 válasza:
58%
Az a baj tényleg hogy a vegánok erőszakosan akarják rátukmálni másokra az elveiket. Elvekről beszélek, nem ételekről.. Mert ugye igazából erről szól a dolog. Én abban hiszek hogy ha a Jó Isten azt akarta volna hogy csak növényeket és növényi alapú ételeket együnk akkor növényevő fogazattal áldott volna meg bennünket és kérődznénk...
2020. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
78%

#16

Amugy ebben a szituacioban ha hasznaltad volna az eszedet rajohettel volna arra hogy a zsirral atitatott zoldseg nem vegan

2020. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
100%

#25

Ne keverjuk ide a vallast szerintem

2020. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 newsee89 válasza:
27%

#27


Örülök hogy ennyi jött le.. Megfogtad a lényeget. Akkor nevezzük evolúciónak.. Egyedfejlődésnek. Kinek hogy jobb. Nem ez volt a lényege az írásomnak.. És ne velem kötekedj, a kérdező kérdezett, arra válaszoltál amit akartál..én is! Ennyi

2020. márc. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!