Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Rossz ember lennék azért mert...

Rossz ember lennék azért mert egy vegánt meggyőztem, hogy egyen húst?

Figyelt kérdés
Nagy húsevő vagyok és van egy vegán barátom, rengeteg tanulmányt tettem elé hogy mennyivel jobb a húsevés és meséltem a Vegán propagandáról neki és is elkezdett húst enni..
2020. okt. 7. 13:06
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
82%
Azért vagy rossz ember, mert a saját akaratodat aljas és szánt szándékból másra kényszerítetted, aki ráadásul állítólag a barátod.
2020. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Hallod kérdező, neked mitől van ilyen vegán fóbiád? 1-2 naponta kiírsz valami vegánokat szapuló kérdéseket ide a vega topikba Ennyire silány az életed, hogy csak így tudod elérni, hogy valaki észrevegye, hogy létezel?
2020. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
9%
Mivel nem valami rossz dologra vetted rá, hanem olyanról győzted meg, ami szerinted egészséges, ezért nem vagy rossz ember!
2020. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Sunshinedoll ***** válasza:
65%
Nyilván nem környezetvédelmi, etikai meg fenntarthatósági kérdések miatti aggodalomból csináltál ilyesmit (mert ha ezek érdekelnének, akkor nem ennél húst, vagy legalábbis minimális mennyiséget, de minimum nem szopkodnád a húsipar f-szát), hanem sima s-ggfejségből. Szóval rossz ember nem vagy, csak s-ggfej.
2020. okt. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
43%
mesélj már nekem is a vegán propagandáról, mert nem tudom, mi lenne a növényevésben a propaganda? nem pont fordítva van? azért van annyi tej meg hús reklám, mert a tej és húsiparnak fent kell tartania a fogyasztókat így, hogy mostanában mennyi dolog derül ki róluk. Ja meg azt a rengeteg tanulmányt is tedd közzé amire hivatkozol. De csak olyat, amit bizonyíthatóan független kutatók készítettek, mert azokat amiket a tej hús gyógyszeripar finanszírozott úgy ahogy vannak mehetnek a szemétbe.
2020. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
46%
Igen, mert a vegán cimkével ellátott termékeket ingyen adják és abszolút nincs nyereségük rajta... hagyjál már.
2020. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%
milyen vegán termék, kimegyek a kertbe vagy a piacra azt szedek/veszek amit akarok és össze lehet állítani mit akarok enni.
2020. okt. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
55%
Cuki vagy de ez TE vagy. Nagyon jó hogy te kimész legelni, de remélem tudod hogy az általad említett nem-vegán fogyasztó lehúzás létezik vegán verzióban is. Ugyanúgy van vegán termékekről reklám, ugyanúgy egy sikeres üzlet.
2020. okt. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
30%
én még nem találkoztam volna vele, hogy a pofámba nyomják mint a tejet, csokistejet gyerekeknek
2020. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
55%
ne viccelj, kérdező, a tej-tojás-húspropaganda milliószor erősebb,mint a vegán "propaganda". Mindenhol azt reklámozzák és szugerálják az emberekbe, hogy vegyék meg az állati eredetű termékeket. Az nem zavaró, csak ha egy maroknyi ember ez ellen szólal fel ?
2020. nov. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!