Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Elsősorban olyan vegetáriánuso...

Elsősorban olyan vegetáriánusoktól kérdezném, akik azért nem esznek húst, mert ez az állatnak szenvedéssel jár, vagy pedig vallási okból, mert gyilkosság: a tenyésztett húst megennéd?

Figyelt kérdés

Kiváló minőségű, első osztályú, garantáltan egészséges és jó ízű húsról van szó.

Tegyük fel, hogy még az ára is elérhető és a kinézete is elfogadható.

Garantáltan semmiféle szenvedést nem okoz semelyik állatnak.

Te megennéd?

Miért?


2020. nov. 4. 23:46
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Nem enném meg, nem hiányzik a hús. Állatvédelmi okokból lettem vegán, de nagyon szerettem a húst. Azt hittem pokoli nehéz lesz, és folyamatosan húshelyettesítő receptek után fogok kutatni majd. Pár hét alatt azonban megszoktam az ételek hús nélküli ízét, és azóta nem volt még olyan, hogy hiányozzon. Sőt az évek alatt egyre erősebb undor alakult ki bennem a hús iránt. Azóta már nem vegán vagyok, hanem vega, a tojásnak ugyanis nem tudtam ellenálni, de minden tiszteletem a vegánoké.
2020. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 A kérdező kommentje:

1 év eltelt közben... változott valamit a helyzet?

Van esetleg még valaki, aki nem látta ezt a kérdést?

2021. nov. 21. 22:59
 53/53 anonim ***** válasza:
#51 vagyok, egy év után sem változott a véleményem.
2021. nov. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!