Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegák nem gondoltatok még...

Vegák nem gondoltatok még arra hogy egyetek újra húst? nem kívánjátok?

Figyelt kérdés
több mint fél éve vagyok vega. rantott hust nem kivanom, viszont neha hianyzik a reggeli bacon vagy a szalonna sutes, a sajtburger a mekiben meg a rizseshus.
2021. máj. 12. 22:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem hiányzik.

Sosem voltam nagy húsevő, undort érzek ha rá gondolok.

2021. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok vega de ritkán eszek húst nagyon max havi 1x. Kb csak akkor eszem ha megkívánok valami ételt, nem magát a húst kívánom hanem a húsos ételt
2021. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Nem, sokkal jobban érzem magam így. Bár én vegán vagyok.
2021. máj. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
30%

Baratnom vega volt,mig en eleg nagy husimadonak vallom magam. Napi minimum 300g hust fogyasztok. Folyamatosan kivanta a kajaimat,de tartotta magat. Mig egy nap eszrevettem,hogy kevesebb lett a kajam. Edzes miatt mindig merem a mennyiseget,elotte-utana es feljegyzetelem ezt. Feltunt,hogy kb. 35 grammal kevesebb a hus mennyisegem. Eleg hamar lebukott tehat:)

Szerencsere azota eszik hust hetente 2-3x es belatta o is,hogy eleg nagy butasag volt leallnia vele,hisz rengeteget fogyott es nem evett annyit,mint elotte.

2021. máj. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%

#4

Azért aki okos, az nem hal éhen hús nélkül, hanem eszik helyette több növényt. :)

2021. máj. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%

4-és, ez a hatalmas nagy ökörség, hogy ha nem eszel húst az egyenlő azzal, hogy lefogysz..

Hogy a kérdésre is válaszoljak, világéletemben utáltam a húst. Szóvalnem, cseppet se hiányzik.

2021. máj. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
De, néha igen, de ez nagyon ritka szerencsére. Olyankor csinálok valami húshelyettesítő kaját, működni szokott. Én nem azért lettem vegán, mert nem szerettem a húst, hanem etikai okokból. Illetve voltak olyan húsféleségek, amiket nem szerettem, igazából elég sok ilyen volt, de amit szerettem, azzal semmi bajom nem volt, azok néha hiányoznak.
2021. máj. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
A férjem kifejezetten nem szereti a húsnak a szagát sem, szóval nem szokta megkívánni. Én viszont nem vagyok vegetáriánus, csak simán kevés húst eszem, de ha kedvem támad hozzá, semmi nem tart vissza.
2021. máj. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért hagytam el eleve, mert undorodtam tőle és utáltam. Nem kívánom, örülök hogy többé nem kell ennem.
2021. máj. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
53%
Én is etikai okokból lettem vegán, egyébként szerettem a húsos kajákat, tejterméket. Előfordul hogy megkívánom a húst, főleg ha mások esznek. Főleg a sajt hiányzik nagyon, a pizza, meg néhány magyaros étel, aminek finom illata van.. Évente olyan 4-5-ször eszem húst vagy tejterméket ez még etikailag belefér nekem. Nem gondolom h a végletek hajszolása fogja megoldani a problémákat, hanem az ésszerűség mellett vagyok.
2021. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!