Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegák ti mit esztek karácsonyk...

Vegák ti mit esztek karácsonykor? Pontosítva Szenteste.

Figyelt kérdés

25, 26-án családnál szoktunk lenni, ott rántott sajtot szoktam enni (mást nem tudnak nekem kitaláni, de őszintén nem is várom el, nekem az teljesen jó).

Viszont a 24 estével mindig gondom van. Igazából nem vagyok nagyevő, ráadásul párom igazi húsevő, ő nem eszik vega kaját, ergó felesleges sok kaját csinálnom, elég nekem 1 tál étel. Ti mit esztek ilyenkor? Egyenlőre ott tartok hogy krumplisalátát eszek plusz mákos gubát. De talán kellene valami a krumplisaláta mellé. De fogalmam sincs hogy mi.


2021. dec. 6. 00:20
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
13%

39# 1. A hal az hús, ha húst eszik akkor nem vegetáriánus

2.A vega jelentése az nem vegetáriánus hanem vegán. Szerintem te nem érted

2022. márc. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
A vega a vegetáriánust jelenti, nem a vegánt.
2022. márc. 5. 07:24
 43/47 anonim ***** válasza:
86%
A vegetáriánus akkor sem eszik húst, és a hal az hús
2022. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
13%
43 ne idegesítsd már a népet, vegetáriánusok közül sokan esznek halat és tengeri herkentyűket is, mert ez az étrend nem tiltja!
2022. márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
77%
Dehogynem tiltja! A hal hús! A vegetáriánus nem eszik húst! Sem iniai vegetáriánus, sem távol keleti buddhista nem eszik sem halat, sem rákot, semmi élőt, ezt talán egyedül a keresztény európai országok kezdték el, hogy ehessenek húst. Ahelyett hogy a cölibátust törökték volna el, és nem lenne ennyi pedofil pap!
2022. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
76%
Mit olyan nehéz megérteni 44? A hal az hús! Csak azért eszik néhány ember aki vegetáriánusnak hívja magát mert nem képes le szokni a húsról, de egy igazi vegetáriánus nem eszik 𝙃Ú𝙎𝙏 és a 𝙝𝙖𝙡 𝙖𝙯 𝙝ú𝙨.
2022. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki vegetáriánusként definiálja magát, de halat és tengeri herkentyűket eszik, az valójában nem vegetáriánus, hanem legjobb esetben is csak peszkateriánus, vagyis olyan táplálkozási formát folytat, melyben növényi ételeket és halat/más tengeri állatokat is fogyaszt.

Ez elég világosan túllépi a vegetáriánus táplálkozást, amiben semmilyen leölt állat nincsen engedélyezve, csak növények, tejtermékek és tojás.

2022. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!