Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Van itt olyan vega aki a...

Van itt olyan vega aki a halat megeszi?

Figyelt kérdés
Hogy lehet a hal húsát megenni úgy, hogy vega/vegán (?) vagy? Mi a különbség a csirke, disznó stb hús és a hal között?

2021. dec. 25. 18:14
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
17%
Figyelj, én egy szóval sem állítottam hogy több húsféle van mint zöldség/gyümölcs/gabona féleség. Amiket természetesen én is szívesen fogyasztok.
2021. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
81%
Ha szerinted az átlag húsevő változatosabban eszik, mint az átlag vegán, akkor nagy bajok vannak. És nevetséges, hogy ez a sokadik kérdés, ami alatt kijelented, hogy szükség van húsra, majd oldalakon keresztül képtelen vagy megmondani, hogy miért is, az ellenérveket meg ignorálod, mintha ott sem lennének. Egyél amit akarsz, senkit sem érdekel, de ne állíts hülyeségeket, ha te magad sem tudsz érvelni mellette.
2021. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
18%

"Ha szerinted az átlag húsevő változatosabban eszik, mint az átlag vegán, akkor nagy bajok vannak."


Szerintem én ilyet sem állítottam egyik kérdés megválaszolása, avagy feltevésekor.

2021. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
100%
Te írtad a 29-es választ?
2021. dec. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
18%
Igen, én írtam, de akkor megint sikerült félreértened hogyha szerinted egy mindenevő sokkal változatosabban étkezik mint egy növényevő. Mi csak állati eredetű táplálékkal is kiegészítjük.
2021. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem én írtam ugyan a 32-s választ, de a 29-es válaszodban miszerint a mindenevők rátesznek egy lapáttal, igenis arra utal, hogy változatosabb szerinted.

Értem én hogy valaki “kiegészíti” az étrendjét állati eredetű táplálékokkal de ez még mindig egyéni preferencia mintsem szükség kérdése.

2021. dec. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
64%
36. Figyelj, akkor ennyi erővel a vegán étrendre is csak azért van szükség hogy éhen ne haljál.
2021. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, egy újabb remek érv :D

Igen, minden étrendre azért van szükség, hogy ne haljunk éhen, ez vitathatatlan.

Viszont te vesztél össze másokkal, miszerint a húsra szükség van, mégis mikor megkérdeztük miért lenne, oldalakon át tereltél. Az állat maga nem termel semmilyen tápanyagot, beviszi a szervezetébe növényekkel. Tehát egész egyszerűen ki lehet kerülni a húsevést, annak aki akarja. Nem kötelező! De ne állítsunk olyat, hogy szükség van a húsra ha azt alátámasztani nem tudjuk.

2021. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
14%

"Tehát egész egyszerűen ki lehet kerülni a húsevést, annak aki akarja. Nem kötelező!"


Persze hogy nem kötelező, de nem is szükségtelen. Hiszen mint írtam akkor már régen felhagytunk volna vele. Igen, itt most lehetne jönni a húslobbival, de, az ember csak nem venne meg egy olyan terméket amitől folyton rosszul érezné magát.

2021. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te tényleg nem érted miről van szó. Ki mondta, hogy rosszul kéne éreznie magát a hústól bárkinek is? Te vesztél össze emberekkel, hogy húsra szükség van. Keress rá a szükség jelentésére. Nincs rá szükség, de nyilván rosszul se érzi magát az ember tőle, legalábbis nem mindenki. De nem ragozom tovább, ha eddig nem ment át a lényeg, továbbra sem fog.
2021. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!