Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegán melegszendvicskrémek...

Vegán melegszendvicskrémek normális áron kaphatók? Ha igen, hol, mi azoknak a neve és mennyi a kiló áruk?

Figyelt kérdés

Kapható mindenféle melegszendvicskrém, amelyek tartalmaznak állati eredetű dolgokat. Most például láttam, hogy a Spar újságban kb 1000.- Ft a kiló ára az egyik fajtának.


Tudom,hogy nagyon sokfélét el lehet készíteni otthon, de néha...


Meg amúgy az is érdekel, hogy miért sokkal drágább a vegán, mint amiben hús is... van persze tudom a választ...


De érdekel a ti véleményetek.



2022. jan. 28. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Aldiban szoktam látni bio termékek között - de nem olcsó ott sem.

Kis üveges termék (kb. mint az erőspista, vagy ecetes torma) - és 600 ft körül van.

2022. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

VAgy van ilyen dobozos is:


[link]

2022. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én emiatt csak otthon készítek. Azért drágább, mert kisebb rá a kereslet.
2022. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hamé zoldsegpastetom van 3000 ft kilos aron, gugli megmondja hol


Amugy lilahagyma, babkonzerv (lé nélkul), olivaolaj, kis viz, so bors komeny bele a turmixgépbe


Ugywnez a kategoria akar hazi akar bolti humusz, aldiban van yummy dip markaju, az a legjobb. Arat fejbol nem tudok

2022. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Amúgy itthon szoktuk elkészíteni az ilyen kenő cuccokat, de például van az a vegán hamé, azt már kipróbáltuk és elég finom, viszont régebben olvastam, hogy nátrium glutamátot tartalmaz.

A mostaniak címkéin ez már nem szerepel - Így nem tudom, hogy most már nem tartalmaz ízfokozót vagy csak nem tüntetik fel a címkén?!


Szerintem amúgy nem azért olyan drágák a vegán készítmények, mert kevesen veszik azokat, hanem azért, mert annyira túl vannak árazva.


Láttam vegán készítményeket a Tescoban, ki is próbáltunk már egyet-egyet. Most nem a szendvicskrémekre gondolok, hanem biztos láttátok már ti is azokat a hűtős termékeket - azokra gondolok.

Hát több elég rossz is - nekem legalábbis nem jött be és némelyiknek 7000 Ft a kiló ára!!!


Szóval ezt nem tartom reálisnak. Amúgy jobban szeretem az otthon összeállított ételeket, mivel legalább tudom, hogy azokban mi van.


Köszi, hogy írtatok! 💞

2022. jan. 30. 10:01
 6/7 anonim ***** válasza:
A lidl sajátmárkás PIZZÁS Melegszendvicskrém (csak ez az íz) véletlenül vegán. Fekete konzervdobozban van a konzervek, fűszerek környékén, ugyanannyi az ára mint a húsosnak (valahol 2000/kiló alatt)
2022. febr. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Komolyan? Majd egyszer megnézem (vagy megkérek valakit erre). (Mostanában nem járok boltba.)
2022. febr. 17. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!