Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusok és vegák,...

Vegetáriánusok és vegák, mennyire jellemző manapság, hogy azt hiszik hús nélkül éhenhaltok?

Figyelt kérdés
Én úgy látom egyre többen látják be, hogy hús nélkül is lehet ugyanúgy egészségesen élni.

2022. febr. 22. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%

Én nem hiszem, hogy égen halnának.

A nyájimmunitásban hiszek, és hogy nem véletlenül etetik őket zölddel.

2022. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokaktól megkapom:) főleg miután a magyar konyha kicsit nem nevezhető vegánnak/vegának, és a családom pedig nagy rajongója a hazai kosztnak, úgyhogy már számtalanszor hallottam a kérdést, hogy na de mégis mit eszek, mi lesz velem, stb stb
2022. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
A kecske se hal éhen.
2022. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%

https://www.youtube.com/watch?v=3runX2DkORs&ab_channel=Foci%..

Nalunk kb igy reagalnanak egy vegetarianusra

2022. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem szokták hinni, hogy éhen halok. Viszont gyakori, hogy azt hiszik, a vegák ugyanazt eszik amit a mindenevők, csak a húst kihagyva. Tehát kötetet salátával, üres nokedlit pörkölt nélkül, rizst, krumplit magában, stb. Ha ezeket kellene ennem, valóban éhen halnék, de legalább súlyos hiánybetegségeim alakulnának ki.
2022. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valamiért többet megkérdezték, hogy de halat azért eszek? Meg igen, amit #5 írt, azt hiszik üres rizst eszek. Meg hogy megeszem a húslevest, ha nem szednek a tányéromba husit. :D ilyesmik...
2022. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon is mindig elmagyarázzák, hogy kell állati fehérje, meg a vitaminok stb. Szerencsére a környezetem nagy része már tájékozottabb ilyen téren.
2022. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég jellemző. A családomtól és a párom családjától kapom rendszeresen, minden egyes találkozáskor. Plusz az interneten, de azt könnyebben ignorálom.

A baráti köröm szerencsére toleráns, mások előtt pedig inkább titkolom, hogy elkerüljem a konfliktust.

2022. febr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokták ezt mondani, mivel csupa izom vagyok :D jellemzően azt szokták kérdezni, hogy ezt hogy csinálom hús nélkül?
2022. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9 gondolom, akkor a te esetedben nem hiszik el, hogy vega vagy? Volt ilyen?
2022. márc. 2. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!