Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusok és vegák,...

Vegetáriánusok és vegák, mennyire jellemző manapság, hogy azt hiszik hús nélkül éhenhaltok?

Figyelt kérdés
Én úgy látom egyre többen látják be, hogy hús nélkül is lehet ugyanúgy egészségesen élni.

2022. febr. 22. 16:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De, elhiszik :) Én a nagyon őszinte típusú emberek közé tartozom, magammal kapcsolatban is, úgyhogy nem gondolnám, hogy valaki hazugnak hitt emiatt. Meg látják, hogy miket eszem.
2022. márc. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos én nem teljesen osztom a véleményed. Lehet, hogy egyre többen vannak, de ez a több mondjuk a társadalom 8%-a az eddigi 1 helyett. Csak a hülye kérdések jönnek folyamatosan.
2022. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én jó társaságban mozgom, illetve sokszor meg sem hallom/elfelejtem, ha valaki b*szogatni akar :D tényleg nem érdekel, úgyhogy lesz*rom :)
2022. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!