Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánus étkezéssel lehet...

Vegetáriánus étkezéssel lehet normális testalkatot tartani?

Figyelt kérdés

Eléggé vékony vagyok, ha húst hússal eszek is, alig hízok, 68 kg vagyok 178 cm-hez, viszont erősen gondolkozok, hogyha csak úgy 90%-ban is, át kellene állnom vegetáriánus étrendre, amit úgy képzelek el, hogy havi egyszer kétszer minimális hús menne, csak nagyrészt inkább zöldséges ételeket ennék, mert már néha a gyomrom azért érzi, hogy egészségedebb étrendre vágyik, meg a hús is drágább, és kevés zöldséget eszek amúgy is, amit meg kellene.

Szóval a súlyomat tudnám tartani nagyrészt vegán ételekkel? Esetleg még sikerülhetne 4-5 kg plusz? A vegetáriánusokon azt látom, hogy mind eléggé vékony alkatúak, ezért is érdekelne.


2022. aug. 14. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen szemponból a súlytartás, illetőleg a súlynövelés ugyanúgy a kalóriákon múlik vega táplálkozás mellett is, mint húsevő táplálkozás mellett. Tanulj meg kalóriát számolni, és nem fogsz ilyeneket kérdezni.

[link]

2022. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sima ügy.
2022. aug. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

???


Nem a hús fogyasztása hízlal vagy fogyaszt.

2022. aug. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a húson múlik.

Mióta nem eszek húst azóta híztam is már, fogytam is már.

Nyilván nem mindegy hogy pároltzöldséges quinolasalátát eszel, vagy bő olajban sült rántott sajtot sültkrumplival...

2022. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanúgy lehet vele hízni vagy fogyni mint a húsos étrenddel.
2022. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Én azt hittem a zsíroktól hízik az ember ami a húsokban van, meg a szénhidráttól. Ezt a kalóriaszámolós bohóckodást meg engedd el első, nehogy már számolgassak bohóc módjára, bevihetek 70000000 kalóriát is egy nap, ha úgyis extrém nehezen hízok.
2022. aug. 15. 18:27
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

"Én azt hittem a zsíroktól hízik az ember ami a húsokban van, meg a szénhidráttól."

Nem vagy képben. A kalóriáktól hízol, a kalóriatöbblettől, nem konkrét makrotápanyogoktól.

2022. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy a 7-es írja, a kalóriatöbblettől hízol, nem a hús zsírtartalmától.
2022. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
A kalóriaszámolós bohóckodással elérnéd a célod, így viszont fájdalmasan sötét maradsz táplálkozás terén...
2022. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mit kell számolgatni? 🤡 Ha bármennyit bevihetek, akk mi a f.szt számoljak? Azt annak kell, aki a levegőtől is meghízik. A sok meg a még többen mit kell számolni?
2022. aug. 20. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!