Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Valóban nagyon hasonlóak ízre...

Valóban nagyon hasonlóak ízre állagra a növényi tejszínek és növényi tejfölök az állatiakhoz képest?

Figyelt kérdés
2023. júl. 20. 17:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Csak allagra. En anno nem tudtam, 30 eve, hogy novenyi olajbol van, csak elkezdtem undorodni tole, es a szajpadlasomra tapadt, meg megulte a gyomromat.
2023. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
24%

#Én pont így voltam a hulala habbal meg a növényi habsprayvel.

A tejszínhabot, tejszínt annyira imádom, hogy az nem igaz.

Mikor ilyenekből készült desszertet kóstoltam gyerekkoromban, mindig azt mondtam, hogy ez nem ízlik, nem olyan, mint eddig.

Akkor rájött anyukám, hogy az vele a bajom, hogy az növényi.1-1 alkalommal vett csak ilyesmit kipróbálni, de rájött, hogy senki nem szereti a családból.

2023. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Egy ido utan meg fogja szokni a helyettesitok izet es allagat. Probaljatok tobbfajtat
2023. júl. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem sem ízre se állagra nem olyan.
2023. júl. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
19%
Majonézes kukoricasalátát csináltam többször növényi tejföllel (dr oetker meg fino vegajo) amíg átállásban voltam növényi étrendre, senki egyszer nem jegyezte meg hogy más lenne az íze (nem tudták hogy nem rendes tejföl).
2023. júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Ételbe belefőzve, fűszeresen szerintem igen.

Magában természetesen nem.

2023. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
41%
#15 Nem jegyezték meg, de hogy mit gondoltak, ugye megint más dolog.Pl vendégségben én se szólnék, csak otthagynám a kaját.
2023. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
23%

#17

Nem mindenkinek a családja ilyen udvariaskodó. Nem én vagyok a 15-ös de én is voltam hasonlóan, pedig akiket kínáltam azok nagyon szeretnek megjegyzéseket tenni a kajára. :)

2023. júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
77%
15 vagyok. A sali ugyanúgy mindig elfogyott, mint a korábbi rendes tejfölös változata.
2023. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Bár már mindenre van gyógyszer - az allergiákra különösen - így feltételezem, hogy erre is. - jézusom nyolcas, olvass már utána, hogy mi az allergia és mi nem!


Nem az a gáz, hogy buta vagy, hanem hogy nem is akarsz utánanézni...


Kérdező: ha tetszik, ha nem, megszokja. Én cölis vagyok, nem minden finom, de muszáj gluténmentesen ennem.

2023. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!