Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért mondja azt sok vegetáriá...

Miért mondja azt sok vegetáriánus, hogy az ember növényevő?

Figyelt kérdés
Biológiailag a mindenevőkhöz tartozik.
2012. szept. 15. 16:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
67%
Nem az a probléma, hogy van, aki - talán tévesen - azt állítja, hogy az ember növényevő -, hanem az, hogy a többség ennek az állításnak az ellenkezőjével próbálja magyarázni a lelkiismeretét. Ha valójában nem lenne lelkiismereti problémád, meg sem fordulna a fejedben feltenni egy ilyen kérdést.
2012. szept. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
27%
nem azért küzdöttem fel magam a tápláléklánc csúcsára, hogy vegetáriánus legyek... :)
2012. szept. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
89%
ma 14:56 max annyira lehetsz a tápláléklánc csúcsán, mint a 45 éves műszaki, aki a 150 kilós felesége segítsége nélkül éhen halna.
2012. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
30%

Egy élő példa, hogy miért érdemes vegának lenni:

[link]

2012. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
61%

#14 Ez a modern orvostudománynak köszönhető.

Látszik, hogy agyon van plasztikázva a pofája.

2012. okt. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
56%
a tápláléklánc csúcsáról kérdezz már meg egy tigrist is ,mondjuk...mellesleg, az, hogy az ember mindenevő, nem jelenti azt, hogy mindent meg is kell enni. bogarakat pl. miért nem esznek a húsevők? mellesleg, az ember szervezete sokkal közelebb áll bizony a növényevőkéhez, mint a húsevőkéhez. nézd meg egy macskának (ami teljesen ragadozó) a fogát. kicsit más, mint az emberé. és ők nem a boltban veszik a húst, és sütik, meg főzik, hanem az éles fogukkal elfogyasztják szőröstül-bőröstül. plusz, az ember bélrendszere hosszú, a ragadozóké rövid. az ember izzad, a ragadozók lihegnek, (szóval, az ember a bőrén keresztül párologtat, a ragadozó meg a nyelvén át, kidugja a nyelvét a cica is, ha melege van.)
2013. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

#16


Miután te magad is írod, hogy az ember mindenevő így nem értem, hogy miért hasonlítod össze a ragadozókkal.


"bogarakat pl. miért nem esznek a húsevők?"

Elég sok helyen esznek.

Valaki szereti, valaki nem.

2013. ápr. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
78%

"a ragadozók lihegnek"


Én még nem láttam lihegő cápát...

2013. ápr. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
27%
ma 20:04 szerintem cápát se láttál szóval jobb ha befogod.
2013. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
42%
cápa mióta emlős? a növényevő halaknak se olyan a felépítésük, mint egy növényevő emlősnek..
2013. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!