Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért utálja sok ember a...

Miért utálja sok ember a vegetáriánusokat?

Figyelt kérdés

Nem értem, miért nem lehet egyszerűen csak elfogadni, hogy valaki nem eszik húst? Miért kell lehülyézni?


Azt meg egyáltalán nem értem, hogy az emberek, akik nem vegák és nem tudnak semmit se a dologról el akarják hitetni, hogy ők jobban tudják, és ilyen meg olyan hiánybetegségben fogunk meghalni. Nem néztek utána, nem tudják. Akkor meg miért mondják a hülyeségeiket?


Mert még ha ártanánk valakinek vele! De őszintén, kit bántunk azzal, hogy nem esszük meg a döglött állatok tetemét?


Ha valaki tudja ezekre a választ és megosztaná velem, azt nagyon szépen megköszönném! :)


2011. dec. 12. 17:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
53%

Miért kell rólam így beszélni, hogy én dögevő vagyok. Nekem meg ez fáj. A jól elkészített finom húsétel az nem dög, és nem hulla, hanem táplálék, szent dolog, ami a véremmé válik., Amit az Isten adott a táplálásomra. Nem kéne ledögözni., meg lehullázni.


"kit bántunk azzal, ... döglött állatok tetemét"


Ez olyan, mintha kiáll egy férfi az útra, rázza szerveit, mondjuk női ruhában, vagy ballonkabátban, aztán meg kérdezget, hogymiért fáj ez nekem, miért vagyok ilyen-olyan gyűlölő

2011. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 A kérdező kommentje:
Oké, szerinted táplálék, szerintem meg egy döglött állat teteme. De nem válaszoltál a kérdésre.
2011. dec. 12. 17:27
 3/72 anonim ***** válasza:
54%
Mert megeszik az összes növényt, nem jut elég a disznóknak, én meg nem tudok kolbászt enni.
2011. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 doboszoli ***** válasza:
52%

Senki nem "utálja" őket!

Ha mindenki magának vegán, zsidó, homokos, stb. a kutyát nem érdekli.

Mindenki úgy teszi tönkre az egészségét, ahogy óhajtja!

2011. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
52%

Azért, mert egy kalap alá veszünk titeket azokkal, akik telekiabálnak mindet olyanokkal, hogy ne lehessen libát tömni, meg otthon disznót vágni. Meg hogy a haszonállatokat ugyanolyan jogok illetik meg mint egy embert...


Ha csak feltűnés nélkül mellőzöd a húst az étrendedből és nem hirdeted nyilvánosan, hogy márpedig húst enni undorító dolog, akkor valószínűleg senki nem szól be vagy hülyéz le.

2011. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 A kérdező kommentje:
Szóval minden vegának/vegánnak csendben meg kéne húzódnia, és nem kimondania a véleményét? Mert szerintem is undorító dolog a disznó, kacsa leölése és utána az efölött érzett öröm. Vagy hát ki tudja, mit lehet élvezni egy ártatlan állat meggyilkolásán?
2011. dec. 12. 17:35
 7/72 anonim ***** válasza:
57%
Mert akik utálják őket csak ezért azok civilizálatlan , primitív , idióta szűk látókörű begyöpösödött emberek.Nem bírják felfogni hogy valaki más mint ők , mások a szokásai ,mást szeret , máshogy gondolkodik.
2011. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
60%

"Oké, szerinted táplálék, szerintem meg egy döglött állat teteme. De nem válaszoltál a kérdésre.

"

de! Válaszoltam. Megbántassz a mondataiddal, ezért kedvem támad visszasértegetni. És ne mondd, hoyg én kezdtem! Mindenki ezt mondja.

Hívalkodsz (vagy valaki más) a vegánságoddal. Ez megbotránkoztat. Ha te nem, akkor előtted annyian tették, hogy már megbotránkozott állapotunkban találtál ránk.

Ez a válasz.

2011. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
78%

Amig nem vagy ennyire arrogáns, nem sértegeted azokat, akik megeszik a hús, addig senkit nem zavar, ha TE másként étkezel. DE abban a pillanatban, ahogy elkezdesz "tériteni", másokat minösiteni, jogosan kezdenek utálni, ugyanis másoknak IS van joga azt és úgy enni, ahogy NEKIK megfelel.

Azokkal a vegetáriánusoakkal, akik feltünés nelkül azokkal senkinek semmi baja, de a harcos vegetáriánusokkal gyakorlatilag mindenkinek.


Elöször magadban keresd a hibát, ne másokat okolj azért, mert te nem vagy képes kulturáltan viselkedni.

2011. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 Vadmeggy ***** válasza:
48%

Az ember mindenevő! Ezt vagy elfogadjátok, vagy nem.

Én azért nem kedvelem a vegetáriánusokat, mert a legtöbb nagyképű és lenézi a normális húsevő embertársait.


Mi döglött állatokat eszünk, ti pedig halott növényeket!

Szerintem ugyanakkora bűn egy ártatlan paradicsomot megenni, mint egy finom csirkét. Csak azért mert a paradicsom nem sikítozik, amikor kettévágod, még ugyanolyan élőlény, mint egy cuki kis malacka.


Egyetek követ!!! Azzal nem ártotok semmilyen élőlénynek!

2011. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!