Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért lettetek vegetáriánusok?

Miért lettetek vegetáriánusok?

Figyelt kérdés

szerintem én soha nem leszek vegetáriánus(valahogy el se tudom képzelni milyen lehet) de nagyon érdekelne hogy ti miért lettetek azok vagy hogy mit éreznétek ha húst kellene ennetek

a válaszokat előre is köszönöm:)

15/l



2012. dec. 14. 14:10
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Én fokozatosan álltam át vegetáriánus étrendre.

Nekem elsősorban elvi okaim voltak rá.

Azután tanulmányoztam a témában született írásokat, és meggyőztek, hogy jó döntés volt részemről.


Egyébként mióta nem fogyasztok húst, sokkal jobban érzem magam, és egyéb leleteim eredménye (direkt mentem el kivizsgálásokra, mert sokan mondták, hogy hús nélkül egyoldalú a táplálkozás, és majd egyéb hiányosságok jönnek elő a szervezetben.) igenis jók. A közérzetem is jobb.


Továbbá, bár elsősorban szellemi munkát végzek, a fizikai munkabírásom is több, érdekes módon.


Én soha nem erőltetem ezt senkire, de elvárom, hogy engem se bántsanak az étkezésem miatt. :)

2013. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!