Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért hülyézik le a vegetárián...

Miért hülyézik le a vegetáriánusokat?

Figyelt kérdés
Én nem fogyasztok semmi állati eredetű táplálékot, de soha senkit nem csesztettem amiatt, hogy mit eszik. A legtöbb ember véleménye viszont az, hogy aki nem eszik húst, az hülye. Miért? Mert ügyelek az egészségemre, vagy mert annyira szívemen viselem az állatok sorsát, hogy képtelen vagyok megenni őket?
2008. jún. 16. 20:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
23%
Arra, hogy "mindenevő". A sertés is mindenevő.. Mégsem láttam még egyetlen disznót sem csirkecombot ropogtatni...
2009. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
76%
Kicsit off: Te ennél embert? végülis az is hús... szóval.. tessék erről elgondolkodni.. A húsevéstől csak egy lépés a kannibalizmus. .. Repülőkatasztrófáknál volt már rá példa.
2009. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
76%
Egyiptomi nyaralásunk alkalmával összeismerkedtem egy 20 körüli csajszival, aki azért lett vegetáriánus, mert megnézett egy repülőkatasztrófáról szóló filmet, amiben a túlélők megették a holtakat, majd egymást, hogy életben tudjanak maradni.
2009. júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim válasza:
80%

[link]


Kimerito valasz?

2009. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim válasza:
65%
Most ha azt mondom neked hogy a növénynek is fáj ha megeszed, csak nem tudja kimutatni, akkor növényt se fogsz enni?
2009. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
71%
utolsó: igen persze minden vegetáriánus a te kijelentésed hatására fog megváltozni, az amugy m1 hogy a növénynek nincs idegrendszere :D
2009. nov. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim válasza:
60%
Aki nem eszik semmilyen állati eredetű táplálékot az komolyan hülye. Aki legalább egy keveset eszik az csak egy kicsit hülye. Aki növényt és állatot ugyanolyan mértékben eszik az ügyes. Aki kicsit több húst eszik mint növényt az okos. Aki csak húst eszik az megint hülye. (Az ember a szükséges tápanyagokat a húsokból jobban ki tudja nyerni, a növényekből nem annyira)
2010. márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
62%
Hogy miért hülyézik le a vegetáriánusokat,arra az előttem szóló a legjobb példa:mert ők egy tévedés áldozatai.Azt hiszik,hogy az egészséges táplálkozáshoz elengedhetetlen a hús fogyasztása,pedig ennek épp az ellenkezője igaz:a húsevés rendkívül káros az ember számára!Többek között olyan betegségek okozója,mint a cukorbetegség,szívinfarktus,agyvérzés,csontritkulás,rák,ízületi gyulladások,depresszió,demencia.Plusz nyilván azt sem tudják,hogy a hústermelés az egyik legkörnyezetkárosítóbb tevékenység a világon:elképesztő mértékben szennyezi a vizeket,talajt,levegőt,talajeróziót,elsivatagosodást okoz és számlájára írható az esőerdők eltűnése is(két másodperc alatt irtanak ki egy focipályányi területet,hogy a fák helyén állatokat tenyésszenek a húsukért).
2010. márc. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 passzív kiskacsa válasza:
65%

szerintem nem hülyek. szimplán csak "mások" olyan értelemben h mást esznek. nem eszel húst? naés?

van egy vega haverom, ő tejtermékeket megeszi/issza de mást, hust ieneket nem. és egyszer véletlenül majdnem kikértem neki egy jó kis báránypörit :D ő meg persze valamien vega kaját. akkor rámondam h idióta, de jót kacagtunk egymáson.

lényeg a lényeg. nem hülyék :D

2010. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
27%

Én nem hülyézem le a vegetáriánusokat, ha ők elvannak hús nélkül szívük rajta nem érdekel. De azt nagyon nem szeretem mikor kiselőadást tartanak, hogy "Borjú húst eszel??? Tudod miből van? Pici bociból!! Van neked szíved???" Először is igen tudom, hogy pici bociból van és nekem pl ízlik és igen azt is tudom, hogy pici boci azért halt meg hogy én nekem legyen borjú sültem. Ha a húsevők beszólnak a vegáknak vérig vannak sértve és mondják a féltudományos, ritka esetben valódi tudományos tényeiket, hogy miért is vagyok én hülye ők meg istenek és kegyesek az állatokkal blablabla.... És akkor mi húsevők nehogy már megszóljuk a pici állatbarát lelküket...

Mellesleg azért eszik a húsevő és mindenevő élőlény olyan állatkát ami növényevő, mert növényevő állatka feldolgozza a rostokat a cellulózt, stb., amit a húsevő, mindenevő nem tud, mert nincs hozzá enzime, viszont a tápanyag kell neki, na ezért kell bocit enni továbbá az agy és az idegrendszer zsírból van főleg na azt megnézem ahogy zsírhoz jut valaki répából.

2011. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!