Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Aki vegetáriánus, és nem csak...

Aki vegetáriánus, és nem csak divatból csinálja, az miért csinálja?

Figyelt kérdés
Nem támadó jellegű kérdés, még mielőtt valaki hajlamos lesz azt hinni. Érdeklődés.
2013. máj. 27. 22:31
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
100%

ivilicious, tudom, hogy egy idétlen troll vagy, és csak az időmet vesztegetem rád, de:


Annette Larkins egy 70 éves nyers vegán életmódot folytató nő:

[link]


Gondolom normál 70 éves nőt már láttál, hogy ne kelljen összehasonlítást linkelnem: [link]

2013. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 ivilicious ***** válasza:
39%
azért látszik rajta, annyiban tér el a második képtől, hogy fullos haj meg smink meg kitudja milyen arckezelések :)
2013. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
100%
22: ennyi erővel a te fotódon is látszik, hogy annyi a különbség, hogy smink, photoshop meg ilyen-olyan arckezelések. Ugyanis egy 50 éves semmi esetre sem ránctalan...
2013. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
100%
Ennek több oka is lehet. Van aki egészségügyi problémák miatt,van aki egyszerűen nem kivánja. Szeretik az állatokat,nincs hozzá gusztusa,egyszer nagyon bezabált húsból és elrontotta a gyomrát,vagy gyerekkori rossz emlék. Én például eszek húst,de annyira nem szeretem,csak a csirkét birom megenni,mert a szalonnát,kolbászt,sonkát,hurkát meg az ilyen szörnyen zsiros kaját nagyon nem birom. Huhh..felkavarodott a gyomrom..:)
2013. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:

1. válaszoadónak ezt küldöm:

Egyszerű a titok: photoshop

2. Neked kérdező azt küldöm hogy például még amzon kivűl amit írtam: muzulmánok--> nem ehetnek sertést.

2013. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 A kérdező kommentje:

ma 09:35

Teljesen élre értettél. A fehérjepor egyáltalán nem csalás. Az ugyan olyan kaja, mint a hús, vagy a túró, csak egyszerűbb elfogyasztani, könnyebb megemészteni. Tehát nem fog tőle senki könnyebben fejlődni. Kevered a szteroidokkal, meg még sok ember keveri sajnos. Olyan, mint ha pl multivitamin tablettát szednél, ha arra lenne szükséged.


Arra akartam kilyukadni, hogy a vegán testépítők a fehérjebevitelük nagyrészét ilyenekből fedezik, mert ha nem tennék meg, nem tudnának komolyabb izomtömeget felépíteni. Persze, egy szintig megy, de utána már kell hús/tojás/tejtermék/tápkálékkiegészítő, vagy akár mind, a változatosság kedvéért.


ma 16:02

Igen, ilyesmit már én is láttam filmben. Dread, ajánlom mindenkinek, nagyon elgondolkodtató, bár elég kegyetlen.


A többieknek köszönöm a hasznos válaszokat, és megkérnék mindenkit, hogy rendes hangnemben vitatkozzatok az adott témáról. Mindenkit felpontozok egyébként.

2013. máj. 29. 17:31
 27/63 anonim ***** válasza:
De kérdező, most akkor magyarázd már el, mi a különbség aközött, hogy egy normál testépítő fehérjeport fogyaszt hús helyett, mert egyszerűbb, valamint aközött, hogy egy vegán testépítő szója/borsó/akármifehérjeport fogyaszt szója/borsó helyett - mert az én meglátásom szerint az égvilágon semmi!
2013. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:

Mert a normál testépítő megeszik napi 6-700g csirkemellet, 300g rizst, meg 300g zabot, és vagy fél kiló zöldséget minden egyes nap tömegelés alatt. Emellé edzés után megy kiegészítésképpen egy fehérjeturmix. De enélkül is fejlődne, amennyiben megvan a napi kaja. A vegán meg majdnem minden étkezésébe kénytelen beiktatni, mivel szójából, borsóból nem tud annyit megenni, hogy elég legyen. Ez napi 5-6 alkalom általában. Csak annyit akartam, hogy hús nélkül, csak növényt fogyasztva senki nem lesz nagy és erős, nekik meg ugye ez lenne a céljuk. Csak a sima vegán étrenddel ez kiegészítés nélkül nem lehetséges. Ezzel csak az a gond, hogy a testépítésben alapelv, hogy ne porokra alapozzunk, mivel a szervezet szilárd kajára lett kitalálva. Kis mennyiségben oké, de így eléggé megterheli az emésztőrendszert. Más dolog, hogy ez meg vegán szempontból is problémás, mert nekik meg az egészség az egyik alapelvük.


De tulajdonképpen nem akarok nagyon filózni rajta, mivel nem vagyok vegán testépítő:D gondolom erről ők tudnának a legtöbbet mondani. Én mindenesetre így gondolom. Összefoglalva: a zöldség önmagában nem elég a fejlődéshez egy bizonyos szint után.

2013. máj. 29. 18:39
 29/63 anonim ***** válasza:
aki a képeket belinkelte Gillianről, meg a másikról: mondjuk, nézd meg mindkettőt profi smink , photoshop, stb nélkül, vagy mindkettőt azzal így nem ér az összehasonlítás. A szervezetüket is hasonlítsd össze.
2013. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
79%
egyébként, a kevés fehérjéről annyit, hogy rengeteg fehérje van a dióban, mogyoróban, mandulában, lencsében, pl...
2013. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!