Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Aki vegetáriánus, és nem csak...

Aki vegetáriánus, és nem csak divatból csinálja, az miért csinálja?

Figyelt kérdés
Nem támadó jellegű kérdés, még mielőtt valaki hajlamos lesz azt hinni. Érdeklődés.
2013. máj. 27. 22:31
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:

ma 20:05

Aminosavprofil.

2013. máj. 29. 21:57
 32/63 ivilicious ***** válasza:
0%

de nem állati fehérje.



Nigelláról megnézhetsz ezer paparazzi képet smink nélkül...tök gyönyörű. szükség van állati fehérjére. nem tehenek vagyunk..

2013. máj. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
100%
persze, persze. mellesleg, nézd meg gillian képét, épp olyan arcot vág, hogy ráncolja a homlokát. elárulom, egy kisbabának is olyan lesz a képe, ha ilyen arcot vág...s ugyanilyen nigellárl is lehetne csinálni. te bedőlsz mindennek, ami marhaságot feltesznek a netre?
2013. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el, hogy azon a képen vitatkoztok. Simán eldöntheti a genetika is az egészet. A szomszéd öregember 50 éve iszik rendszeresen, még régebb óta cigizik, és köszöni, jól van. Olyan, mint egy átlagos öregember.


Ne végletekbe gondolkodjatok, mert olyan vitát indítotok el vele, ami nem vezet sehova.

2013. máj. 30. 21:00
 35/63 anonim ***** válasza:

"...A vegán meg majdnem minden étkezésébe kénytelen beiktatni, mivel szójából, borsóból nem tud annyit megenni, hogy elég legyen. Ez napi 5-6 alkalom általában...."

Nem írnál ilyen butaságokat, ha kicsit is konyítanál a vegetarianizmushoz, vagy a veganizmushoz. Mielőtt itt osztod az észt, nem ártana utánaolvasni a témának. Szerintem.

2013. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim válasza:
Én azért mert sajnálom az állatokat
2013. jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:

ma 17:43

Na, állítsd le magad ezzel a modorral de nagyon gyorsan, fiam. Gondolom az írásaim hangneméből kiderült: nem észt osztok, csak leírom, hogy én hogy gondolom. Illetve értek a testépítéshez, és próbálom elképzelni, hogy kizárólag növényi táplálékok fogyasztása mellett ez hogy lenne elképzelhető. Utána is olvastam pár helyen, és mind alátámasztotta az állításaimat. Egy példa a sok közül: [link]


De ha bárhogyan is meg tudod cáfolni az állításaimat, akkor kérlek, tedd meg. Elvileg ebből a célból készült az oldal, hogy az emberek fejleszthessék az ismereteiket, megvitassanak egymással dolgokat. Nem egymás baszogatása céljából.

2013. jún. 1. 20:25
 38/63 anonim ***** válasza:

őt kérdezd

[link]

2013. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 A kérdező kommentje:

Írja a srác, hogy szója és búzafehérjét használ. Ebből a szempontból több konkrétum nem nagyon derül ki, gondolom azért többet tol mint egy átlag testépítő. Nagyon helyesen rengetegféle növényt fogyaszt napi rendszerességgel, így teljes értékű fehérjét visz be növényekkel is. A legtöbb vegát akit ismerek, azok nem így csinálják, eszik amit megkívánnak. Ha az egész nap saláta, akkor az...


Na, de a lényeg, hogy már értem, hogy hogy lehetséges a vegán testépítés. Sokkal nehezebb, és drágább mulatság, de lehetséges. Köszi a linket!

2013. jún. 1. 21:50
 40/63 anonim ***** válasza:
15ös, azért a halálos baleset áldozatait gondolom, nem szoktad elfogyasztani..mert nekem ez a lényegesebb, semmi bajom azzal, hogy előttem eszik a húst, vagy elmegyek a húspult előtt a boltban, akkor nem undorodok (annyira. mondjuk, rossz szagúnak érzem). de az undor leginkább attól van, hogy ezt nekem a számba kell vennem, meg kell ennem? és valaha élt? fúj. amúgy, kisgyerekként, mikor kényszerítettek, hogy egyek húst, sem ettem mást, csak sonkát, felvágottat, halat, meg kevés rántott húst. olyat, amin látszott, hogy élt, sose. 15 éves korom óta, ezeket sem )37 vagyok)
2013. jún. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!