Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mi értelme a vegetarianizmusnak?

Mi értelme a vegetarianizmusnak?

Figyelt kérdés
Az állatok azért vannak, hogy megegyük őket. Létfontosságú a bennük lévő fehérje, a különböző zsírok, stb. Miért gondolják egyesek, hogy ezek nélkül egészségesen lehet élni? És egyáltalán mi bajuk van a hússal?
2015. febr. 3. 20:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
85%

Animosavak ugyanúgy vannak növényekben, mint a húsban.

A vitaminokat, ásványi anyagokat hagyjuk, Magyarországon MINDEN EMBER d-vitamin hiányában szenved! Ennyit erről, ti nagy húsevők :)


Másrészt. Kiskorom óta vészes vashianyos vérszegény voltam, rengeteg húst ettem, mert abban milyen sok vas van. Magas lett a koleszterinem is, vernyomasom is. 15 évesen!!!

Aztán hirtelen undorodtam a hústól, 3 éve vegetáriánus vagyok. Fél év alatt elmúlt minden egészségügyi problémám és a vasam életemben először jó lett.


Milliószor jobban érzem magam vegaként, több energiám van, én csak pozitív változást tudok mondani.


De sose fogod belatni, elhinni, amíg ki nem próbálod... Azt meg nem fogod, mert fogalmad sincs erről :) (olvasd el a Kína - tanulmányt)

2015. febr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!