Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Volt már hogy ettetek olyat,...

Volt már hogy ettetek olyat, amiről utólag derült ki, hogy tartalmazott állati eredetűt?

Figyelt kérdés

Vegetáriánusokhoz szól a kérdésem!


Ettetek már olyasmit, pl mártogatós, szósz, leves, püré, stb. amiről nem lehetett felismerni, hogy tartalmaz állati eredetű hozzávalót és később derült ki?

Hogyan reagáltátok le? Hogyan éreztétek magatok?


Nekem ez rendszeres félelmem és fordult már elő, mert sajna itthon valahogy nem fogják föl, hogy a zselatin micsoda vagy hogy a zsír nem a fán terem és úgy belefőzik a kajába, pl pogácsába, hogy felismerhetetlen ugye aztán büszkén kijelentik, hogy most olyan kaja van amiből én is ehetek én meg elhiszem. :(



2015. márc. 4. 10:01
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
63%
miért nem lehet köpéshez hasonlítani? s miért is vagyunk nyápicok, láttál minden egyes vegetáriánust?
2015. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
20%
Mert folyton csak finnyáskodtok, hogy én ezt nem eszem meg, azt nem eszem meg. Amúgy két hét kenyéren és vízen, utána nemhogy a húst, stb. de még a szeget is megennétek. Ennyi. Nyilván bele is halna minden vega.
2015. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
81%
meg te is megennéd a bogarat, kígyót, krokodilt, stb. amit most nem eszel meg...
2015. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
különben, kenyér és vízen élés után még mindig nem ennék húst, az ugyanis pont elég ahhoz, hogy ne haljak éhen...
2015. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
51%
Én nem is írtam, hogy nem enném meg. Csak most nem eszek egy- két dolgot.
2015. márc. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
93%

# 33: "A zselatin az műanyag"

Nem az, halott állatok csontjából és kötőszövetéből nyert kollagén lebontott formája. Tele toxikus anyagokkal...

2016. szept. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!