Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mi az elonye es a hatranya a...

Mi az elonye es a hatranya a vegetarianizmusnak?

Figyelt kérdés
Ha lehet, akkor elfogadnék pár tanácsot is, milyen ételeket egyek, s hányszor.

2015. jún. 26. 13:23
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Szlovákiából vagyok....egyébként, és szlovákul is tanulok, de ha már a helyesírásomat támadtad meg (ami ez esetben irreleváns), akkor köszönöm, igyekszem tanulni.
2015. júl. 19. 12:27
 22/24 anonim ***** válasza:
25%

"....Ha már így gondolod akkor elmondhatom, azért írtam így, hogy a te inteligenciáddal rendelkezők is megérthessék....."


Erre a hozzászólásra írtam a válaszom. Ezek szerint kérdező, te vagy a 31%-os hozzászóló is?

2015. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Telefonról nem láttam rendesen, ezért azt hittem engem támadnak ki, mert már nem emlékeztem, hogy mit írtam pontosan az utolsó hozzászólásomban. Egyébként meg nincs is szükség itt az efféle okoskodókra, akik nem is tudják miről beszélnek, de biológusként állítják magukat.
2015. júl. 19. 13:59
 24/24 anonim ***** válasza:
49%

Na, mindenhol csak a marakodás!!! Mi a franc van az emberekkel???? Legszívesebben elköltöznék egy másik bolygóra, ha tehetném. Első lépésként nem látogatom többet ezt a kérdést (sem).


További kellemes marakodást, beszólogatást!!!!

2015. júl. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!