Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mikor vegetáriánusok lettetek,...

Mikor vegetáriánusok lettetek, gyakran megkívántátok a húst? Ha igen, hogy kezeltétek és mennyire volt nehéz ellenállni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 19:51
1 2
 11/12 Zoltán491 válasza:
Nem nehéz ellenállni. Nekem ezzel semmi bajom nem volt. Mivel a mi rendszerünkben az indiai módon elkészítés, ízesítés a divat, az állandóan más ízekhez való hozzászokás nehezebb volt. Egyébként lehet növényi dolgokat is úgy elkészíteni, hogy hús jellege van. Lehet hal nélkül ugyanolyan ízű halászlét készíteni. Nem ajánlják, hogy az ember ne kívánja meg a hús ételeket.
2016. máj. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én csak gondoltam egyet és puff ennyi. Persze nagyim bepróbálkozott a kedvenc husis kajáimmal...de nem jött neki össze. Ennek lassan 3 éve és nem azt mondom, néha megfordul a fejemben hogy milyen íze lehet, de tudom hogy a sajtos tekercs ezerszer finomabb. :)
2016. aug. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!