Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Van e ilyen vegetarianus etrend?

Van e ilyen vegetarianus etrend?

Figyelt kérdés
Az a kerdesem, hogy van e olyan taplalkozasi lehetoseg, hogy vegetarianus eletmodot folytassak, de kozben a mellemrol ne fogyjak le. Meg nagyban novesben vagyok (16) es egyszer mar kiprobaltam a vegansagot de minden a mellembol ment le. Mivel igy sincs nagy mellem fontos, hogy ami van az megmaradjon, de kozben annyira vagyik a szervezetem a vegansagra, esetleg a vegetarianus eletmodra. Valaki tud segiteni? Fontoss lenne. 😊koszi elore is.

2016. júl. 19. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Köze nincs hozzá, ez genetika.
2016. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Eleve ott bukik meg a logikád, hogy a vegetarianizmus nem egyenlő a vékonysággal. Van több vegetáriánus ismerősöm is, ugyanúgy ezerfélék, mint bárki más. Van, aki vékony. Van, aki normál alkatú. Van, aki sportos. És van olyan is, akin van felesleg.
2016. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Amit az előző ír, az is igaz, persze. Ha nem eszel kalóriadeficitben, nem megy le a melledből, miért menne? De ha fogysz, akkor a genetika dönt, nem az étrend.


Nyilván nem fogy az ember a veganizmussal sem, hiszen akkor minden vegán gyorsan elfogyna és belehalna, nem lehetne hosszútávon tartani. Még az se számít, hogy van-e feleslege az embernek, hisz ha van, akkor is csak kalóriadeficitben fogyja le (mivel tudom, hogy egyesek abban hisznek, hogy egy jó étrend az ideális súlyt hozza el kalóriától függetlenül. hát nem).

2016. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat ez akkor bukta, azert kosz.
2016. júl. 19. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Ekkora hülyeséget honnan veszel?


A fogyás/súlygyarapodás nem a diétától függ önmagában, hanem hogy HOGYAN csinálod. A férjem vegetáriánus étrenden edz pl., és ugyanezen az étrenden fogyókúrázok.


Mindkettő lehetséges vegetáriánus és vegán diétán is, attól függően, hogy mit eszel. Ha pl. "rosszul" csinálod, és túl keveset eszel vagy pl. szinte csak zöldséget/gyümölcsöt, de semmi zsírt és fehérjét (tejtermékek, gabonák, hüvelyesek pl.) akkor nyilvánvaló, hogy fogyni fogsz, és ezáltal mellből is (helyi fogyás nincs). Ha körültekintően fogyasztasz mindent, akkor nem lesz ilyen.

2016. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
* van-e
2016. júl. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!