Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Összeállítanátok nekem valami...

Összeállítanátok nekem valami VEGETÁRIÁNUS étrendet, amitől fogynék?

Figyelt kérdés
48 kg vagyok. 2 kgot szeretnek fogyni, ennek erdekeben osszeallitanatok nekem egy etrendet?

2015. febr. 24. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:

És ez a 48 kg hány centivel párosul?

Amúgy ha a hússal kieső energiát nem gyors szénhidrátból pótolod, akkor nem fogsz hízni.

2015. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én sajnos nem tudok étrendet összeállítani,de hogyha beírod Google-ba,hogy vegetáriánus diéta,vagy vegetarian diet recipes for weight loss,biztos kidob egy csomó találatot.Amúgy is rengeteg diétás étrend van az interneten,biztos megtalálod a hozzád illőt,ha meg nem,akkor majd egy másik válaszoló segít :D
2015. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ebben nem tudok segíteni,mert nekem sem ment. 2-szer voltam vega. Egyszer 4 hónapig, akkor kb. 4kg jött fel. Ekkor abbahagytam. Most 10 hónapig voltam vega, mindent kipróbáltam (rost meg egyebek) és 9 kg-t híztam. Ami már elég zavaró. Így sajnos nehezen,de vissza kellett szoknom a húsevésre. Máshogy nem tudok fogyózni,mivel én nem lakok jól hús nélkül igazán. Jó jó,de nagyon hamar éhes leszek akármit ettem, és idővel a szervezet reakciója a zabálás lett és mondanám,hogy nem épp répát kívántam. (csoki,pizza, tésztákat). Ennek ellenére kb. 2 óránként éhes lettem. Szóval lehet valakinek ez bejött,nekem már másodszor sem. Ellenben Candida diéta alatt 4 hónap, mínusz 6 kg,. és nem maradtam éhes. Így csirkemellel barátságot kötöttem és nem eszek köretet(vagy csak saláta) ,semmi kenyér, vagy cukor és el is kezdtem fogyni. De remélem más nem járt így és tud segíteni, csak leírtam én mit tapasztaltam.

26/N

2015. febr. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neztem neten, de azt hittem volt valakinek valami bevalt modszere. Utolso en 158 cm; 48 kg voltam es most is annyi vagyok (szerencsere?). De azon gondolkozok hogy megbaratkozok a csirkemellel:/ 13 eves vagyok amugy.. De kerlek ne irjatok hogy ebben a korban ne foglalkozzak ilyenekkel, mert engem zavar, ugyanis van egy kis folosleg a combomon es a hasamon.
2015. febr. 25. 13:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Gyerekkoromtól nem szerettem a húsokat, a barátkozást a csirkemellel ne erőltesd, ha eddig nem ment. Nekem erőltették gyerekkorba, most a sportolás miatt meg is eszem, szerencsére undor nélkül, de ha valamitől undorodsz azt ne erőltesd.

2 kg-ot fogyhatsz attól is, hogy elmész nagy wc-re szóval az ritkán igazi fogyás.


Tudni kellene, hogy most mit eszel.

Ha eszel gyümölcsöt egyél kevesebbet, helyette inkább zöldség. Ha iszol cukros üdítőket hagyd el őket. Krumpli helyett rizst egyél. Konzerveket, műleveseket hanyagold. Szóval igazi tanácsot nem tudok adni, mivel nem tudom mit eszel, de 2 kg fogyáshoz apró változtatások is jók lesznek, nem kell teljesen felforgatni az étrendedet :)

2015. febr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb friss vega ott rontja el, hogy a húst kenyérrel próbálja pótolni. Valami laktató ételt kell keresned, ami kevesebb kalóriát ad.
2015. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat gyumolcsot eszek, de nem valami nagy mertekben. Sajnos, az a baj hogy minden ami finom, az kenyeres cucc.:/ ha elhanyagolnam a kenyeres dolgokat 2 hetig, es csak zoldsegeket ennek, rizst, meg gyumolcsoket, lenne valtozas? Amugy sima vizet szoktam inni, meg neha 100%-os almalevet/szololevet. Azokat a leket kiiktassam az etrendembol, ha fogyni akarok?
2015. febr. 28. 09:44
 8/8 anonim ***** válasza:

A 100%-os gyümölcslé maradhat.

Valószínű a fehér kenyér elhagyása elég. Cseréld át teljes kiőrlésűre és ne csak két hétig, hanem ha tudod, akkor folyamatosan. Lefogyod a két kg-ot és utána visszaállsz akkor jojo effektus lesz. Sokkal jobb a diéta/étrend váltás hosszú távon/.

2015. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!