Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Akik azért lettek vegetáriánus...

Akik azért lettek vegetáriánusok, vegánok, mert szeretik az állatokat, nem akarják, hogy miattuk haljon meg állat?

Figyelt kérdés

Miért nem isznak tejet, esznek tejtermékeket?


Értem én, hogy nem mindegy, hol, milyen körülmények között tartják az állatot, de a tehénnek csak jó, ha meg van fejve.


2016. okt. 6. 12:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Előző előtti vagyok. Nem mindenki ilyen azért. Én ismerek olyat, aki egy újjal nem tudná bántani a állatait. Ok, emberek 99% a sajnos nem ilyen. De most váltsam meg én a világot? :D
2016. okt. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A tehén teje nem az embernek való, hanem a bocikáknak. Én jó ideje nem iszom. Ott van a kókusz-rizs-zab-szója-mandulatej, ezeket fogyasztom.
2017. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!