Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusok! Hogy kell ezt...

Vegetáriánusok! Hogy kell ezt elképzelni? Bővebben alább

Figyelt kérdés

Szóval, leszögezem az elején, hogy a kérdésemet nem provokációnak szánom. Tiszteletben tartom és elfogadom mindenki táplálkozási szokását.

A napokban itt a gyakorin több olyan kommentet is olvastam melyekben fanatikus vegetáriánusok pocskondiázták azokat, akik a "hagyományos" étrendet követik. Szóval ha egy vegetáriánus azért nem eszik húst, mert az egy állat életébe került, akkor a növényeket sem lehetne megenni, hiszen pl egy répa elfogyasztása egy növény életébe került, a növények is élőlények. Ezt a kérdést hogy rendezitek le magatokban, vagy hogy gondolkodtok erről?


2016. dec. 30. 21:09
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
71%
A vegánok ennél sokkal tudatosabbak táplálkozás terén, kedves utolsó, nyílván valami mindenkilapja vagy hasonló hülyeségeket terjesztő oldalról szeded az ilyen baromságokat...
2016. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
57%
A húsipar mindent megtesz, hogy ne essen el nagyobb bevételektől, ezért foggal-körömmel harcol a vegetáriánusok és vegánok ellen.
2016. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
40%

És azok a cégek amik vega és vegan termékeket gyártanak nem tesznek meg mindent a profit növelése érdekében?

Vagy ezek már olyan cégek, hogy nem a profit a lényeg?

2016. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
53%
Az én meglátásom szerint a vegan termékeket a fák és a bokrok, cserjék, stb termelik nem pedig cégek...
2016. dec. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
78%
Úgy érted te szeded le a fáról a gyümölcsöt vagy cégek termesztik szállítják el a világ másik végére, hogy ott haszonnal eladják?
2016. dec. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
44%

Az almát ugyanúgy profitért, haszonért árulják a boltban, mint a virslit...

Ha almaültetvényem lenne én is azt mondanám legyen mindenki vegán, ha meg sertés telepen azt, hogy vegyetek virslit.

Szép álom, hogy van a húsipar ami gonosz propagandát folytat a haszonért, hogy vedd meg a termékét, de a mezőgazdasági cégek nem ugyanezt csinálják.

2016. dec. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
49%
Nálam ezzel pont mellé lőttél... mert a búza ami a kenyeremet alkotja, az én földemen terem, a kukorica az én földemen terem, a gyümölcs amit megeszem az én fámon terem, én főzöm be lekvár és kompót formában... a zöldségeim az én földemen teremnek az én hűtőládámban és pincémben vannak eltéve... önellátó vagyok már 6 éve... egyedül mustárt veszek néha meg oliva bogyót...
2016. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
86%
Igaz te egy vagy a millióból aki így tesz :)
2016. dec. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
22%
Nem, itt az alföldön elég sokan vagyunk így, lévén nincs munka... igaz nem mindenki vega...
2017. jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
86%

"Nálam ezzel pont mellé lőttél... mert a búza ami a kenyeremet alkotja, az én földemen terem, a kukorica az én földemen terem, a gyümölcs amit megeszem az én fámon terem, én főzöm be lekvár és kompót formában... a zöldségeim az én földemen teremnek az én hűtőládámban és pincémben vannak eltéve... önellátó vagyok már 6 éve... egyedül mustárt veszek néha meg oliva bogyót..."


És a műtrágya amit a földedre szórsz az honnan terem? Mert gondolom nem igazi trágyát használsz, hiszen ahhoz istállózó állattartás kéne.

2017. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!