Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusok, vegánok!...

Vegetáriánusok, vegánok! Van/volt olyan, hogy ritkán, különleges alkalmakkor megengedték magatoknak egy kis "csalást", és húst/állati eredetű ételt esztek?

Figyelt kérdés

Utána hogy érzitek magatokat?

Bűntudatotok van, mintha egy diétát szegtetek volna meg, vagy úgy vagytok vele, hogy "egyszer belefér"?



2017. márc. 4. 22:47
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
82%
Az ember is csak egy állat, de egyesek hajlamosak ezt elfelejteni...
2017. márc. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
54%
Persze, az ember is egy állat. Ha valakit "leállatozunk" az mégis megsértődik. Nem vagyunk oroszlánok, hogy a saját kölykeinket együk meg, a saját sz@runkat se esszük meg. Nem a sárban dagonyázunk, a szexuális erőszak egyes állatoknál teljesen természetes, mi valami furcsa okból mégsem toleráljuk az ilyesfajta viselkedést. Az ember abban különbözik az állatoktól (ELVILEG), hogy mi meg tudjuk állapítani, hogy mi jó, mi rossz morálisan, és egyebek...
2017. márc. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Hússal soha nem csalok mert undorodok tőle,de olyan előfordult már hogy megettem valamit ami tejjel készült vagy állati zselatinnal vendégségben.
2017. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Pfú nem, ez elvi kérdés. Néha megkívánom a húslevest, de amint ott lennék, hogy szednék belőle, hányingerem támad.
2017. márc. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Különben még senki sem sértődött meg, hogy nem ettem a főztjéből. Mindenki elfogadta, volt, aki gyorsan összerittyentett nekem vega kaját, volt ahol csak a saliból ettem, de sosem volt belőle sértődés, vagy gáz helyzet.
2017. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!