Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit egyek a mekiben/kfc-ben...

Mit egyek a mekiben/kfc-ben ha vegetarianus vagyok es dietazom?

Figyelt kérdés
1,5 hete kezdtem a dietat, elotte sem voltam nagy meki/kfc fan, evente ketszer ha jartam oda. Kovetkezo heten egy tarsasaggal elmennenk egyet mekizni/kfczni menet kozben, de nem az egeszseges eteleikrol hiresek es nem szeretnek bunozni. Salata esetleg? Bar hallottam hogy abban is eleg sok kaloria talalhato.

2017. máj. 30. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
saláta öntet nélkül. Meg van mekiben ilyen grillcsirkés mcwrap, azt kérheted öntet nélkül,így már vállalható.
2017. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Kertész saláta

Meg amik kevésbé diétásak, de vegák, az a sültkrumpli, a hashbrown, az almáspite, esetleg McWrap hús nélkül, camembert sajtfalatok, borsos burgonya:)

2017. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Saláta vagy semmi. Én cukrászdában is ásványvizet iszom. Nem enni megyek, hanem másokkal találkozni.

De neked kell tudnod, hogy a mekis ételekből mi fér bele az életmódodba. Bevallom, én soha nem voltam mekiben és nem ismerem a saláta minőségét és összetételét, bár ha már saláta, inkább sajátot eszem vagy jobb helyen...

2017. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
első vagyok, bocsi most olvastam hogy vega vagy..akkor csak saláta öntet nélkül. Minden más, ami vega(camamber, sült krumpli, rántott hagymakarikák) mind hizlalóak.
2017. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Koszi, azt hittem van remenyem es a basic salata melle ehetek valamit, de nincs :D
2017. máj. 30. 17:50
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

De ehetsz, ez rajtad múlik s a diétádon, hogy mi fér bele.

Nincs "hizlaló étel", kizárólag a kalóriatöbblet hizlal.

Csak éppen van étel, amivel sokkal nehezebb betartani a keretet, ilyen értelemben lehet "hizlaló".

2017. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
menj fel a meki/kfc honlapjára. fent van az választék, kalória táblázat, allergének stb.
2017. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

A Mekiben: Lehet hús nélkül is kérni a szendvicseket.

Vannak Wrapok, azokat is kérheted hús nélkül.

Borsos Camembert sajtfalatok. Sült burgonya, borsos burgonya, Cézár saláta hús nélkül, Ínyenc snack saláta, kertész saláta, sárgarépa korongok, fagyik, McFlurry, Shake, Pite, innivaló.


A KFC-ben: Távol keleti saláta, kérheted hús nélkül. A szendvicseket is kérheted hús nélkül.

Sajtos roller, Amerikai palacsinta, Twister, Piccante saláta, Görög saláta, shake, fagyi, Piccolo saláta, káposztasaláta, kukorica, sült burgonya, innivaló.

2017. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
hát nehéz ezeken a helyekben vega, és főleg diétás ételt találni. Én arra az egy napra feladnám a diétát, vagyis csalónapot tartanék, és enném amit megkívánok, persze nem hatalmas mennyiségben. Maximum előtte és utána nap is lefaragnék kicsit a kalóriákból.
2017. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, mindenkinek ment a zold:)
2017. máj. 30. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!