Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért nem tudom megenni azt a...

Miért nem tudom megenni azt a húst amit én főzök/sütök?

Figyelt kérdés
Nem esik jól ahogy eszem. Nem olyan mint másé. Miért? Talán mert látom hogy készül?

2017. szept. 26. 18:47
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Van hogy meg sem rágom csak lenyelem
2017. szept. 26. 18:50
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez pszichés szerintem. Nekem is van amit már nem eszek meg ha én csinálom pedig pont attól "biztonságosabb" hogy tutira tudom miből van. De amióta együtt élek a párommal és napi rendszerességgel főzök és készítek mindent és látom meg érzem a szagát nyersen én a májat nem eszem meg. Van hogy a csirkét sem de legalábbis nem olyan jóízűen. Inkább a szaftját a körettel, ha van köret.
2017. szept. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
*vagyis ha van szaft :D
2017. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jó olvasni hogy nem vagyok egyedül :)
2017. szept. 26. 18:58
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Lehet nem jó ötlet, de nem az van, hogy a főzés, előkészítés közben megundorodsz vagy megtelsz a hús szagától, illatától? Én a hallal vagyok így. Az a megoldás, hogy előkészítem, megtisztítom és irány a fagyasztó. Nem aznap eszem mint mikor előkészítem.
2017. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nalam is igy volt.

Amikor egyutt eltem a parommal -ha napi szinten nem is de minden 2.nap foztem.- legtobbszor husetelt keszitettem.

Egyszeruen mar nem tudtam az etelre ugy tekinteni mint azelott...mikor meg anyu fozott rank. :))

Azota meg valogatosabb lettem, pedig mar ritkan fozok. Tekintve hogy szakitottunk

2017. szept. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

Legyetek vegàk..

A hús olyan undi😥😨

2017. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem tudsz főzni.
2017. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2017. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
87%

Talán úgy fűszerezd és ízesítsd mint azok akiknél ettél és ízlett.


Lehet csak egy kis gyakorlat és pár fűszer hiányzik:)


Ha nem az a problémád,hogy szánod azt az állatot amitől a hús származik...akkor nem tudok másra gondolni.



Például én nem eszek emlős állatot csak baromfit (néha megfőzöm másnak),de én nem fogyasztom.


A nyáron elkezdtem csibéket nevelni és párat megszelíditettem -mondván őket úgy sem öljük meg csak a többit akik "vadak" ...

mondanom sem kell,hogy eddig csupán kettő "vad madár" halt meg úgy,hogy a szomszéd ölte meg,feltisztítottam-egyiket megfőztem vendégek azt mondták finom lett,én nem ettem belőle...

Azóta csak etetjük őket (szuper üzlet)....

2017. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!