Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért csinálják ezt a vegánok,...

Miért csinálják ezt a vegánok, vegetáriánusok?

Figyelt kérdés

Van néhány vegán ismerősöm facebookon akik folyton megosztanak olyan posztokat, hogy mennyire egészségtelen a húsevés, és mennyire egészséges a növényevés. Kitettünk egy képet amikor családi összejövetel volt, és állandóan beirkált alá hogy nem szégyelljük e magunkat hogy ingereljük a vegánokat ezzel?


Miért kell ránk tukmálni a saját hülyeségeteket?

Nekem eszembe nem jutna hozzászólni egyetlen bejegyzéshez sem, ami nekem nem tetszik?

Ezzel a rádumálással nem érzitek hogy olyanok vagytok mint a jehova tanúi?



2019. febr. 17. 15:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden csoportban vannak hülyék és ők a leghangosabbak.

Vegetáriánus vagyok, hajlok a vegànsàg felé.

A családomnak gond nélkül főzök húsos kaját és soha senkire nem erőltettem rá a nézeteimet.

Viszont fordítva ért már atrocitás sokszor. Tudod, amikor valaki megtudja, hogy nem eszek húst és elkezd bacont meg kolbászt enni előttem és kinàlgat meg lehülyèz stb...

Szerintem mindenkinek ki kéne mászni a másik tányérjàbòl.

Sok vèrvegàn van sajnos, én is kínosan érzem magam az ilyenek miatt, hiába értek egyet mondjuk a kaját illetően velük.

2019. márc. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom, hogy láttam-e már olyan kérdést, ahol enny értelmes megszólaló van. =)

Vegaként egyébként én is falra mászok ettől, de annyi haszna legalább van, hogy így odafigyelek rá, hogy én ne csináljam ezt.

2019. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!