Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit csináljak egy éve áttértem...

Mit csináljak egy éve áttértem a vegán táplálkozásra de egyszerűen nagyon kívánom a húst, van ennek értelme így folytatni ezt az életmódot?

Figyelt kérdés
Különböző megfontolásból és egészséges életmód miatt áttértem a vegán táplálkozásra de egyszerűen nagyon kívánom a húst, úgy érzem abszolút hiányzik ez az életemből amikor családom párom húst eszik mellettem jó szaftos húst egyszerűen nagyon csöpög a nyálam ki is kell mennem onnan, valamiért nagyon húsos vagyok. Régebben is próbálom ezt tartani mert tudom hogy ez egy jobb életmód egészségesebb, meg környezetkímélőbb, meg valóban az állatok tartása nem épp humánus dolog. Szóval nem tudom mit csináljak, Amúgy kipróbáltam már minden húspótló dolgot de valahogy messze nem olyan számomra mint a hús...
2019. márc. 24. 12:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
55%

Hát egyél belőle .. nem fog összedőlni a világ .

Az a baj,hogy sokan nagyon túllihegitek ezt a témát.. nekem semmi bajom a vegán életmóddal,biztosan lehet egészségesen táplálkozni úgy is,de de ha te csak heti egyszer eszel húst,már akkor is tettél az ügy érdekében.

Ezen felül,az állatok is megennének minket fordított helyzetben ,ahogy egymást is megeszik . :D

2019. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!