Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegán szendvicsbe mit tehetnék...

Vegán szendvicsbe mit tehetnék sajt helyett?

Figyelt kérdés
Szinte mindig sajtos kenyeret szoktam enni, és nem tudom mivel pótolhatná, ha nem szeretnék folyton tofut enni. Drága dolgok nem jönnek szóba! Mit tudnék ezen kívül enni? Nincs sok időm, meg nem is vagyok egy konyhatündér, szóval egyszerű dolgok lennének az ideálisok!Eddig nem találtam jó receptet, minden ötletet megköszönnék! Ha valaki tud vegán melegszendvics receptet, azt is nagyon nagy köszönet illeti!

#recept #melegszendvics #veganizmus #vegán étkezés #vegán szendvics #alternatív sajtok
2019. máj. 16. 19:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A kedvenc melegszendvicsem nagyob egyszerű. Egy darabocska sárgarépa a nagy lyukú reszelőn lereszelve, majd kinyomkodva egy kis margarinos kenyérre rászórva. Jó bőven szoktam rá hinteni, mert imádom. :) Ezt olyan toast kenyérrel, melegszenya sütőben szoktam megsütni. Bár az igazság az, hogy hidegen is finom.:)
2019. dec. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Vegán sajtot.


Nálam a melegszendvics: vaj (multivitaminos Bords Eve), pizzakrém, vegán felvágott, lilahagyma, paradicsom, jalapeno, vegán sajt.

2019. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
oke de a vaj nem vegan a bords eve meg vaj...
2019. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
vagy bocs, nem vaj de tejszarmazek van (lehet) benne. a multisban elvileg nincs tejpor. viszont palmaolaj igen, amit ha valaki az allatok vedelme miatt nem fogyaszt semmi allati eredetut, az a palmaolajat is keruli, szval bocs, tenyleg nargarin bar te is vajnak irtad
2019. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Melegszendvics: olasz zsemle félbe vágva, piros pesztó, egy szelet paradicsom, friss bazsalikom levél. És reszelhetsz rá még növényi sajtot. 10 perc alatt 180 fokon megsütni.

(Én nem vagyok vegán, úgyhogy parmezán sajtot, vagy mozarellát szoktam szórni rá, és nagyon finom.)

2019. dec. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
11%
HÚS
2019. dec. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!