Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Másnak se működik rendesen a...

Másnak se működik rendesen a Burger King app?

Figyelt kérdés
Ugye ha az appal rendelsz, akkor rendelés után be kell kapcsolni a Bluetootht és azzal kapsz egy háromjegyű kódot. Így nem kell sorbaállni a kasszánál hanem külön az átvételnél fizetsz. De nekem nem működik ez a Bluetoothos dolog, hiába kapcsolom be. Helyette egy négyjegyű kódot kapok, amivel ugyanúgy sorba kell állni, és a pénztárnál kapom csak meg a rendes, háromjegyű kódot. Így kb több nehézség van ezzel mintha simán a kasszánál rendelnék és nem lennék beregisztrálva. Másnak is van ilyen vagy esetleg én csinálok valamit rosszul?

2019. okt. 5. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Még azelőtt kapcsold be a bluetootht, mielőtt kéri, legkésőbb a kosár oldalon. Miután eljutsz a bluetooth oldalra, ne nyomj rá egyből a nem aktiválódott linkre, várj egy kicsit, az éttermen belül, közel a kiadóhoz, mert a sorszámos monitor sugározza a jelet amit a telefon figyel. Így is kell neki 10-15 másodperc mire összeakadnak.
2019. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt a bluetooth dolgot nem is vagom. Multkor en nem nyomtam be az tuti, mentem a kasszahoz, en balfsz vok ezekhez az appokhoz, faggatoztam a kasszastol es meg lett rendelve a cucc.
2019. okt. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem legalább 1 percet vártam mielőtt rányomtam volna hogy nem aktiválódott. De azért megpróbálom legközelebb, köszi
2019. okt. 5. 17:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Most voltam ott, nekem magatol bekapcsolt a bluetooth es nem volt baj vele. Rendeltem es meg pontot is kaptam, bar gozom nincs mire jo a pont. :)
2019. okt. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A koronákat ingyen kajára válthatod, ha összegyűlik elég.
2019. okt. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos továbbra sem működik, hiába kapcsolom be előre a Bluetoothot, hiába várok 1-2 percet vele, csak a négyjegyű kódot adja be. Így semmivel sem kényelmesebb, sőt talán kényelmetlenebb is a vásárlás mint amúgy. Azért próbálkozom hátha pár hónap múlva ehetek egy ingyen sajtburgert. :D
2019. nov. 20. 13:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Kerd meg az eladot, megmondja
2019. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!