Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Emeletes pizzasütö állványa...

Emeletes pizzasütö állványa van valalinek? Megsül benne rendesen a 3-4 pizza?

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Idővel biztos átsül, nem próbáltam még ilyet, de pár millió adag kaját meg megsütöttem ilyen olyan sütőkben, és az biztos, hogy ehhez valami olyan hőlégbefúvásos csodagép kéne, hogy nagyjából jó legyen,amilyen még jól felszerelt konyhákon (úgy értem ipari konyhákon, éttermekben) se nagyon van.


Átsül ha sokáig van melegben, nincs más választása, de hogy az felül is megpiruljon, vagy hogy egyenletes legyen, pláne sz összes szinten egyszerre... azt nehezen tudom elképzelni.

A légkeverésre 99%-osra mondom, hogy semmit nem ér.

Talán ha hőlégbefúvásos a sütőd, tehát nem alsó felső plusz légkeverés, hanem az oldalsó venti körül van egy nagy teljesítményű fűtőszál, és arról tolja be a ventilátor a forró levegőt. Azzal nagyobb az esély.

2019. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a nagyon a profi valaszt!!!
2019. aug. 16. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!