Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Érdemes lenne jogi útra...

Érdemes lenne jogi útra terelni (kártérítés, üzlet bezáratása) 1 órás késést egy pizzériánál?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, ha megúsznák, természetesen a pizzát visszaküldettem a futárral, 1 forintot nem fizettem és a panaszkönyvbe js beírtam.
2019. nov. 10. 15:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Ezredszerre kérdezed ezt meg. Engedd el végre.

Mégis mit perelnél?

2019. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Ha sok szabadidőd van, hajrá! Legalább az ismerőseid röhögnek rajtad egy sort! :D

Amúgy odamész hisztizni és vagy adnak másik pizzát vagy visszaadják a pénzed.

2019. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ez az első kérdésem erről
2019. nov. 10. 15:10
 4/21 A kérdező kommentje:
Tudom hogy Magyarország egy birka ország és itt rabszolgák élnek, de van, aki szeretne a jogaival élni.
2019. nov. 10. 15:10
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kukacoskodnék ilyenen, mert kár az energiáért.
2019. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Te nem vagy normalis. Megis miert zarnak be a pizzeriat?

Neked minden heten ez a bajod

2019. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
De, biztos be fogják zárnia a pizzériát, mert neked egyszer 1 óra késéssel vitték ki a pizzát, kész röhej vagy. Kártérítést meg milyen alapon akarnál, mikor nem is fizettél?
2019. nov. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%

Beperelheted őket de ki fognak röhögni. Az én pizzám Erdogan miatt nem érkezett ki. Most pereljem be a török államot?

Persze biztosan figyelmesen elolvastad a pizafutár cégének honlapján lévő üzletszabályzatot, majd konzultáltál egy sztárügyvéddel.


Javaslom legközelebb másik cégtől rendelj pizzát. Nekik is meg neked is jobb lesz.

2019. nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Persze, nem írtad még ki.

Mindig 1 órát késett a pizza, mindig visszaküldés lett a vége, meg panaszkönyvbe beírás fizetés nélkül és mindig be akarod záratni.

De természetesen ez az első kérdésed. Ennyi ember ugyanazzal a betegséggel nem találja meg ezt az oldalt.


Azért arra kíváncsi lennék milyen jogoddal akarnál élni, ami szerint be kellene zárni a pizzériát.

2019. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
87%

Erősen túlreagálod, én biztos jót nevetnék az ismerősömön, ha egy ilyen apróságot jogi útra terelne.


Annyira pedig nem lehetsz buta és naiv, hogy azt hidd, képes lennél ennyivel bezáratni egy pizzériát.

2019. nov. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!