Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi a teendő ez esetben? Van...

Flora08 kérdése:

Mi a teendő ez esetben? Van hasonló tapasztalatotok a Netpincérrel?

Figyelt kérdés
Leadtuk a rendelést az applikáción keresztül. Visszaigazolták, több üzenet is érkezett: a futár elindult; már a közelben van, 5-10 perc. Aztán jött egy újabb üzenet, hogy a rendelést törölték, mert a címünk kívül esik a kiszállítás körzetén...ez azért furcsa, mert rendeltünk már korábban, ugyanerről a helyről, és akkor kihozták. Lehet, hogy a futár nem talált ide? Mondjuk akkor telefonálnia kellett volna. A pénzt is visszautalták. Jártatok már így?
2021. ápr. 14. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Futárként dolgozom.


Volt nemrég olyan, hogy néhány étteremből teszt jelleggel lehetett szomszédos zónába is rendelni, de ez a teszt véget ért és nem tartották meg a rendszert. Azt sem árt ellenőrizni hogy az alkalmazásban jól van-e megadva a címed. Van egy "pin" amit a térkében be lehet állítai, de ezt elállítani is könnyű, és ha nem a te címedre mutat, akkor olyan helyről is tudsz rendelni, ahonnan egyébkén hozzád nem szállítanak. Egy autós futar lehet hogy csak beüti google map-be és tervez egy útvonalat és észre sem veszi hogy mar zóbán kívül van, de egy kerékpáros meg jobban észben tartja. Én pedig pont úgy jártam pár hete, hogy a "pin" a 5. kerületbe szólt, pedig a 16.-be kellett volna vinni egy ugyanolyan nevű utcába. Kajával már kint voltam a rossz címen mikor hívtam a vevőt és akkor derült ki hogy mi van. Ezután a diszpécser levette rólam a címet.

2021. ápr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! A házunkat tényleg egy kicsit bajos megtalálni, mert a házszám egy tört szám, amit az oldal nem enged megadni :( Ezek sorházak, amik az utcára merőlegesen, egymás mögött helyezkednek el (nem tudom máshogy megfogalmazni). Viszont odaírtuk megjegyzésbe a pontos házszámot, hogy ne legyen félrevezető. De akkor is az volt a legfurcsább, hogy nem telefonált, pedig itt kellett lennie, a háztól maximum 50 méterre :/ Másnap rendeltünk újra (próba-szerencse), komplett leírást adtunk a megjegyzésben, hogyan talál el hozzánk :D Így megérkezett a rendelés.
2021. ápr. 19. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!