Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szülők, megengednétek 13 éves...

Szülők, megengednétek 13 éves lányotoknak, hogy igyon a Starbucksban egy Vanilia Cream Frappucinót?

Figyelt kérdés
Csak egy alkalommal, nem rendszeresen.

2022. jún. 15. 12:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Jajj 19...
2022. jún. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Minimális kávé van benne, szinte nem is érezni az ízét. Legalábbis én ezt tapasztaltam, pedig alapból nem szeretem a kávét. Nem lesz tőle kávéfüggő.
2022. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
53%
persze. ugye nemhiszed hogyha megtiltod tartja magat ehez es integet a baratnoinek kivulrol.... igy ered el hogy el kezd kamuzni. Hadd menjen. De az o zsebpenzebol fizeti... megcsinalja 3x - 4x aztan rajön milyen draga es nem eri meg. Szerintem igy zajlik a neveles es nem ugy hogy megtiltasz valamit (aminek egyebkent semmi ertelme megtiltani... nem drog, alkohol cigi...)
2022. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
A vanilla cream frappucinoban meg csak kave sincs
2023. jan. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!