Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hogyan lehet, hogy lassan...

Hogyan lehet, hogy lassan érdemesebb olcsó kifőzdékbe ebédelni, mint főzni otthon?

Figyelt kérdés

2022. dec. 13. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem érdemesebb. Ha én főzök, akkor nagyobb adagot, ami több napra elég. Nyilván kevesebb pénzt költök kifőzdében, mint egy nagyobb bevásárláson, de sokkal több étel is lesz belőle.

Adagonként leosztva olcsóbb főzni. Igen, még mindig.

2022. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Úgy, hogy nem tudsz főzni. Max azt hiszed, hogy tudsz.

Ami nem baj, a "kifőzdéknek" is meg kell élni valamiből.

2022. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Nem érdemesebb!!!


Csak az elmúlt hónapban volt erről kb. tucatnyi kérdés.


Amit a kifőzdében megveszel X forintért, abból az alapanyag - nagyon maximum!!! - kb. 40-50%. Tehát valszeg legócsóbb mindenből, és kicsi mennyiség.


Ahogy az első is írja, nem egy-egy adagot kell főzni, hanem egy rendes mennyiséget. Amit kiporciózol, és vagy egymás utáni napokon megeszed, vagy lefagyasztod, és alkalomadtán előveszed.


Így egy adagra számolva jócskán olcsóbban jössz ki. Hiszen a fáradozás meg az energia is kb. ugyanaz 6 adagra, mint 1 adagot főzve...

2022. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehet, hogy ez nem igaz.
2022. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemesebb. Már a kifőzdékben is 1000 ft egy főzelék, egy spagetti például 2000! ft. Röhej. És annyira kis adagot adnak, hogy legalább két féle kaját kéne megvenni, hogy jól is lakjon az ember. ez több ezer forint. Ugyanennyi pénzből főzök annyit, hogy simán elég két napra, úgy hogy többször is eszünk belőle.
2022. dec. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Iskolai konyhán 1150 ft nálunk.(leves+főétel) Másik suliban 1250. Nekem hogy ott dolgozó vagyok 800ft lenne. Vicc az hogy még jól is főznek.

(Amúgy jóba vagyunk a konyhával így ingyen eszek, meg nem sajnálják...:P)

Szerintem 1150 nem sok, az havi 24150ft

2022. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!