Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyit fizetnél reálisan egy...

Mennyit fizetnél reálisan egy gombóc számodra finom fagylaltért? Neked még elfogadható érte 500+ forint? Pl. 4 tagú család 6000 forintért fagyizzon hétvégén ebéd után?

Figyelt kérdés

1 gombócot, vagy adagot, kenetet: 4-5 dkg-nak véve.


[link]



2023. márc. 26. 11:19
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
86%

Akkor ők nem kóstolták a pisztáciás fagyijukat. Az tényleg isteni! Még dobozban is volt hogy hoztam!

Én ilyet nem vettem észre, hogy nincs eléggé lehűtve, mert rögtön el is nyalom.. :D


A sütik ára viszont nagyon felment a Daubnerben! Egy egyszerű krémes elvitelre 1000, helyben fogyasztással 1150 ft lett

Pogácsa 4e /kg-tól indul

2023. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
88%

Itt 480-500 körül van egy gombóc.

Tavaly júliusban mikor kiszámoltam, hogy 52000 elment a hónapban fagyira egy kicsit meghökkentő volt, pedig akkor 400ft volt egy gombóc. Csak hát 2-3 naponta mentünk és 2-3 gömböt kértünk per fő.

2023. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

41. Nekem rögtön el is csorog sajnos. Nincs mit elnyaljak rajta. Lehet a legfinomabb fagylalt ha nincs kifagyasztva rendesen más rosszabb az íze. Onnan lehet látni hogy fénylik a teteje az olvadt réteg miatt a ládában ahol tárolják.


42. Egyébként tényleg brutál pénz elmehet fagyira ha több tagú a család per 2-3 gombóc. De sütire is szintúgy.

2023. ápr. 30. 20:31
 44/46 anonim ***** válasza:
88%

Biztos én vagyok buta meg űrlény, de egyrészt fogalmam sincs mekkora egy 4-5 dkg gombóc, másrészt nem nagyon szeretem az ilyen gombócos fagyikat, inkább a bolti jégkrémet de abból is inkább a vizes alapú gyümölcsöseket.

Az meg hogy veszek-e a gyereknek fagyit nem az árán fog múlni. Ha nagyon szeretné és reális az elvárás (pl.nem hajnal 6-kor oviba menet kéri), akkor valószínűleg veszek neki ha arany árban van akkor is. Maximum utána én spórolok magamon. Szomorú ha drága a fagyi meg minden más is, de nincs ráhatásom az árakra. Egyébként otthon is lehet fagyit csinálni sokkal egészségesebb is. Össze kell turmixolni a gyümölcsöt és fagyi formába töltve lefagyasztani. Ha krémesebb állagra vágyunk akkor banán is kerüljön bele (pici fahéjjal lehet bolondítani is rajta). Banánosat, epreset, málnásat szoktam csinálni. :)

2023. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
86%
44 Dinnyés is nagyon jó :)
2023. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 NTBS ***** válasza:
80%
Szeretem a fagyit, de inkább dobozos jégkrém.
2023. máj. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!