Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Luxus lett a fagyizás?

Luxus lett a fagyizás?

Figyelt kérdés
Valahol már 650-ért láttam egy gombócot.. 4-5 tagú átlagos család, hányszor engedhet meg egy hónapban 6500 Ft-ért fagyizást?

2023. máj. 20. 17:17
A kérdező szavazást indított:
Szinte soha
Nyaranta párszor
Havonta párszor
Hetente többször
Naponta többször
60 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
Anyagi helyzet függő. Borsodi nyomortanyák 10 gyerekes családja soha, 5 milliós bevétellel rendelkező kertvárosi szülők 3 gyerekkel akármikor
2023. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%
Igen, én is észrevettem, hogy luxus lett a fagyizás. Korábban gyakran elnyaltunk két három gombócot a városban a barátaimmal. Idén mikor kinyitottak a fagyizók és megláttuk az árakat, el is hagytuk gyorsan a területet, és úgy döntöttünk idén nem lesz fagyizás. Max úgy, hogy veszünk közösen egy nagydoboz jégkrémet és betoljuk. Szomorú ez.
2023. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
83%
Mit vártál? Az ember örül, ha tud élelmiszert venni.
2023. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%
Én vettem egy fagyigépet, csináltam 8 liter fagyit, ez elég lesz egy darabig és tojok a 650 Ft-os fagyikra. Megjegyzem nekem már 450 is sok volt, mert 3 gombóc alatt nekem nem fagyi a fagyi, a férjem dettó és akkor még hol van a 2 gyerek?
2023. máj. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
97%
4-es vagyok, a lényeget lehagytam a Vaterán vettem 2500 Ft-ért, jó kis retró ruszki fagyigép, 2 literes tartállyal. Tökéletesen adja elő, még az unokáimat is ki fogja szolgálni, ha lesz rá igényük! Viszlát bolti fagyi!:)
2023. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%
Nyaraláskor párszor veszek, de azoknak az időknek vége amikor elsétáltunk egy fagyizó mellett, megkívántuk és megálltunk fagyizni.
2023. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
12%
Ha neked 650 forint luxus kategória ott elsősorban az anyagi helyzeteddel vannak komoly gondok. Egy mélyszegénységben élőnek vagy hajléktalannak minden luxus, de azért egy átlagos fizetéssel rendelkező budapesti lakos bőven megengedheti magának...
2023. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
97%

Bőven megengedhetném magam, de inkább másra költöm, egyszerűen nem éri meg.



Viszont szerintem is szomorú, hogy a fagyizás drága dolog lett.

2023. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
88%

#7

Speciel mi nem élünk mélyszegénységben - még az is lehet, hogy téged is be tudnánk fizetni naponta arra az egy gombócodra - de normális ember nem dobál ki esetenként 6500 Ft-okat család esetén, hogy 5 perc alatt elnyaljon valami porból készült kutyvalékot.

Tudod, a butákon gazdagodnak az okosok!

2023. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
90%
Én nem szeretem a fagyit, így nem jár lemondással számomra. Ha szeretném, sem érné meg ezt a pénzt nekem. Nagy ritkán egy epres calippot megkívánok, és ennyi a nyár ezen a téren.
2023. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!