Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ettetek már vegán kekszet...

Ettetek már vegán kekszet Mcdonalds-ban?

Figyelt kérdés

[link]

Elméletileg létezik, és ettem is talán(?) ilyet, de eddig sose találkoztam vele.



2023. jún. 15. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nemtudom, én a képet látva inkább arra kattintottam, hogy az összes sütit elutasítom.
2023. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Az elsőn de jót röhögtem. :D

Én szoktam rendelni a piros meg a csokis kekszet is, azok nagyon finomak, de a vegánt még nem kóstoltam. Az pont azért nem tetszik, mert olyan "plain" a külseje.

2023. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván nem fogok 800 ft-ot adni 2 darab fagyasztott sz@rdarabért... Ennyire még nem hülyültem meg .
2023. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

ma 14:23 "plain" a külseje .

Figyelj már, nem hiszem el, hogy egy mondatot nem tudunk úgy leírni, hogy ne legyen benne egy angol szó mert az annyira menő és divatos manapság .

2023. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

#4

A magyar nyelv tömve van jövevényszavakkal, nem “manapság” kezdődött.



A kérdésre: eddig nem is tudtam hogy létezik ez a termék. :D

Egy nyomorult húsmentes bureszük sincs, de vegán süti bezzeg igen, logikus. :D

2023. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
@4 Az meg elég gáz manapság, hogy olyan szinten nem tud valaki angolul, hogy egy egyszerű szó megértése gondot jelent. Gondolom ilyen hozzáállással akkor te semmilyen jövevényszót nem használsz. Fura lehet úgy beszélni....
2023. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Tudok angolul, csak idegesít amit művelnek egyesek . Miért kell egy magyar mondatba egy angol szót belerakni ? Ez nem jövevényszó ...

Gondolom amerikában is beleszórnak magyar szavakat a mondataikba . Ökrök.

2023. jún. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Mondjuk poén, hgoy vegán kekszük van, de egy tetves gluténmentes keksz az már meghaladja a szintet... Szánalmas.


A vegán kvázi bárhol tud sütikét venni, ha annyira akar, nekem meg a fél város fel kell túrni ilyesmiért.

2023. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%

Milyen a nem vegán keksz?

Hús van benne? Kukacos?

2023. aug. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ettem,finom,szeretem, de elég drága.
nov. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!