Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Etterembe sajat etelt is enni?

Etterembe sajat etelt is enni?

Figyelt kérdés

Van egy tipikus kis kinai bufe a kozelemben Pesten.

Sokszor be szoktam ülni.

Szerzetes eledelt (parolt zöldseg) vagy mas zölseges dolgot kerek altalaban, salatat, levest... viszont öret nelkul. Nem szeretem a krumplit es a rizst annyira.


Vinni szoktam magammal egy rozsos kiflit vagy zsemlet es azt eszem hozza.

Persze probalom ugy hogy nem olyan feltunoen. Sosem tennem egy normalis etteremben...egyertelmu. De ez egy kis bufe, 3 asztallal...tudjatok mire gondolok.


Csak a multkor valahogy ciki volt mert eszre vette egy masik vendeg es allandoan felem bamult...szerintetek is ciki es fura es nem kellene?


Nem tehetek rola hianyzik hozza a kenyer...valami szenhidrat


köszönöm



#illem #sajat etel
2023. júl. 11. 19:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
99%
Kérj hozzá. Van nekik.
2023. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
kenyeret? :-D
2023. júl. 11. 20:02
 3/16 anonim ***** válasza:
11%
Undorító.
2023. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Sztem ha nem szegyellve enned, mas sem nezne rad ugy
2023. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem azért ez egy kissé fura, de mégsem arról van szó, hogy teljesen saját kajával beülsz egy étterembe. Mert na, az szerintem nagy pofátlanság, de sajnos sok ember tényleg megteszi azt, hogy otthonról hozott kajával beül egy étterembe. Viszont itt igazából nem erről van szó. Egy kissé fura, de szerintem mivel csak egy zsemléről van szó, és a kaja többi részét ott rendeled meg az étteremben, ezért ez még talán az elmegy kategória.
2023. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5%
Inkább az a ciki hogy kinainál eszel.
2023. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

",,,de sajnos sok ember tényleg megteszi azt, hogy otthonról hozott kajával beül egy étterembe."


SOK ember?

Hát legfeljebb a diliház menzájára.

2023. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Bármi az ok, bunkóság
2023. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha van nép, amelyiket ez garantáltan nem zavar, az a kínai. Éltem egy évig Sanghajban, teljesen alap dolog más étteremből is átrendelni, ha épp olyan húsos táskát akarsz enni, az sem túl meglepő, hogy valaki visz magának rizst.


Az már fontosabb kérdés, hogy mi a pszichológiája annak, hogy alap szénhidrátokat nem eszel és egy konyhához egyáltalán nem passzoló dolgot nyomsz még egy kínaiban is. Jellemzően vagy valami léleknyomorító gyerekbántalmazás szokott lenni az oka vagy autizmus.

2023. júl. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha megkérdezed hogy ehetsz-e a rendelt ételhez egy saját rozsos kiflit megengedik.
2023. júl. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!