Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miert furcsa ha valaki szeret...

Miert furcsa ha valaki szeret egyedül etterembe jarni?

Figyelt kérdés

En nagyon szeretek.

Sokszor direkt ez a programom...

Masok a haverokkal mennek etterembe, moziba, muzeumba... (egyebkent enis szoktam masokkal menni)

Viszont a legjobban azt elvezem ha egyedül ülhetek be valahova. Nezem az embereket, elvezem hogy nem kell senkivel beszelgetni, nem sürgetem magam stb.


A parom (6 eve vagyunk egyutt) ezt abszolut nem erti meg. Neha vita tema is hogy egy Vasarnapi napon en magam szeretnek magammal tölteni idot egy etteremben es nem vele...


34 no


2023. okt. 6. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa.
2023. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek egyedül étterembe járni.
2023. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Nem furcsa.
2023. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
89%

Szerintem kicsit furcsa,de nem baj,ne foglalkozz mások véleményével.Tedd,ami jólesik.

Jó arc lehetsz🙂

2023. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Csatlakozom, nem furcsa. Csak aki nem erti, az attol meg elfogadhatna. Igazabol ajandek, ha valaki egyedul fel tud oldodni valamiben.
2023. okt. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Kinek furcsa?
2023. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

#6


Például a pincéreknek. Ha nőként egyedül eszek, el nem mulasztanák megkérdezni, várok-e még valakit.

Sokkal jobban megnéznek, utánam néznek.

2023. okt. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ebből felháborodás lesz, de nem érdekel a pincér véleménye. (Nem kanállal eszem a rántott húst). Nőként - legalább is este - valóban szokatlan egyedül beülni valahová annak, aki nem ebből él. Természetesen ez helyfüggő.
2023. okt. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha van párod kicsit tényleg furcsa.Vagy ő nem akar menni?
2023. okt. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

'el nem mulasztanák megkérdezni, várok-e még valakit.'


ez udvariassági kérdés, hogy várjanak-e még a rendelés felvételével vagy sem.

2023. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!