Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miert furcsa ha valaki szeret...

Miert furcsa ha valaki szeret egyedül etterembe jarni?

Figyelt kérdés

En nagyon szeretek.

Sokszor direkt ez a programom...

Masok a haverokkal mennek etterembe, moziba, muzeumba... (egyebkent enis szoktam masokkal menni)

Viszont a legjobban azt elvezem ha egyedül ülhetek be valahova. Nezem az embereket, elvezem hogy nem kell senkivel beszelgetni, nem sürgetem magam stb.


A parom (6 eve vagyunk egyutt) ezt abszolut nem erti meg. Neha vita tema is hogy egy Vasarnapi napon en magam szeretnek magammal tölteni idot egy etteremben es nem vele...


34 no


2023. okt. 6. 20:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha van párod, kicsit furcsa, hogy nélküle mész. De maga a tény, hogy egyedül mész étterembe, tök jól hangzik. Jó kis elcsendesedős, gondolkodós, nézelődős kikapcsolódó program lehet.
2023. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szokatlannak mondanám. Szerintem ilyenkor azt gondolja a pincér, hogy biztos a NAV-tól vagy az ÁNTSZ-től vagy. Ami neked nem baj, legalább a lehető legjobb kiszolgálást kapod :)
2023. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A parommal is eljarok...de attol meg hogy van parom egyedul is szeretnek eljarni. Nem mert ki akarom ot zarni hanem azert mert szeretek csak magammal is foglalkozni...akkor a közös idö annal szebb
2023. okt. 7. 19:18
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
#12 Az ellenőrök mindig párosával mennek, hogy legyen tanú (+ több az alkotmányos költség).
2023. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 talpalos ***** válasza:
100%

Nem furcsa egyedül étterembe járni, rengetegen csinálják és nagyon sok más oka is lehet az énidőn kívül.


- egy pincér

2023. nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!