Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek egyszer az életben...

Szerintetek egyszer az életben érdemes elmenni egy Michlen csillagos étterembe? Mennyibe kerül egy ilyen felső kategorias helyen egy étkezés 2 ember számára?

Figyelt kérdés

#Luxus éttermek
2023. okt. 26. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Megnéztem az egyiket. A la carte étlapján előételek 5500-tól, levesek 4200-tól, főételek 8000 forinttól, desszertek 5000-től.

Az adagok kicsik. Egy főfogástól éhes maradsz. Viszont tévéből ismert szakács a tulajdonos, és jól elkészített, szépen tálalt ételt kapsz.

2023. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

1-es: ahol te voltál, ott valószínüleg nem "föfogásban" gondolkodnak, hanem menüben. Másrészt az adagok normál étvágyú vannak tervezve, nem pedig az "egy vödör pörkölt a minimum" kategóriára.


Kérdezö: akkor érdemes ilyen helyre menni, ha nem pörköltet akarsz nokedlival, hanem valami különlegesebbet, nyitott vagy új ízekre, összeállításokra, nem egy fogást akarsz rendelni, hanem egy jól összeállított menüt, ahogy össze van hangolva, melyik étel után melyik adja a legjobb ízélményt, nem pukkadásig akarod magad enni, hanem képes vagy étkezni.

Az ár nem lesz kevés, de nem is mindennapi menüzésre van tervezve, hanem különleges alkalomra.

Minden esetre célszerü elöre megnézni az adott hely kínálatát (az interneten vannak infók), mi a fö profiljuk (mert ha pl leginkább halakra specializálódtak, akkor olyan valakinek nem javasolt, aki utál mindenféle halat), esetleg megnézni a neten a véleményeket (az elsö általihoz hasonló komentekkel nem érdemes foglalkozni, csak azokkal, amelyek tényleg magasabb nívón vannak), és utána dönteni el, hogy neked érdemes-e megpróbálni, vagy sem.

2023. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Annyira nem vészes

Akor mondjuk 1 leves 1 foetel 1 desszert kéne hogy jolakjon az ember .


Egyedül nincs kedvem menni, párom meg nincs úgyhogy majd lányommal mennek valószínű egyszer .


20 e +20 e 40 e bol kijohetunk elvileg

Csak megeri szerintetek?

2023. okt. 26. 17:08
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Nézd meg konkrétan a hely honlapját ahova mennél. Inkább 60bol mimt 40bol jon ki a legolcsobb.

Es a legjobb helyeken csak menut lehet enni. 5-7 fogas amitol viszont jol is laksz ha vegigeszed.

Ha viszont nem vagy inyenc, nem yzeretsz kb mindent, nem tartod izginek a kulonbozo parositasokat es nem tudsz kielvezni ugy egy fogast hogy csak egy falat akkor nem eri meg.

Raadasul ezekhez a fogasokhoz jol illik par pohar megfelelo bort elfogyasztani. Plusz minimum 10 de inkabb 15 szazalek szervizdij

2023. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Érdemes megnézni,étkezni akit érdekel.

Menü sort ketten 40-50 ezer Ft nagyjából.

2023. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ja itt már szerviz díjnak hívják a borravalót? 😀


Akor 60e +6 10 e pluszal számoljak

2023. okt. 26. 17:30
 7/14 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom, milyen ostoba lény pontoz le minden választ, ami nem mond rosszat az ilyen éttermekröl.
2023. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
83%

Szia! Én is kipróbálnám egyszer, ha gazdag leszek.

Máskülönben nem kell többnek látszani, mint amik vagyunk. Egész egyszerűen ha neked az az pénz egy jelentős kiadásnak számít, ne menj. Nem fogod jól érezni magad, én legalábbis arra gondolnék, mennyivel jobb helyre mehetett volna az a pénz.

2023. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8# de egyszer élünk gazdag meg sose leszek! 😀

Úgy vagyok az egzotikus kajakkal is egyszer simán megkostolnam a sült csotanyt, a cápa uszony levest, vagy még ne utaljatok erte de a sult kutyát es a balnat is.

Ki kell próbálni mindent ez ilyen bakacslistas dolog mint a tandemugras az is drága de ki akarom próbálni.


Vagy egyszer a fuvezes🤫😇

2023. okt. 26. 19:34
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem érné meg és nem is vágyom rá. Soha nem vágytam rá.
2023. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!