Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » (Tömegnövelés kategória miert...

(Tömegnövelés kategória miert nincs? ) Ez az étkezés megfelelő volt hozza ma?

Figyelt kérdés

1- 2 tojas 4 db fehér kenyer sarokkal, vajjal, sonkával. ( a legvége a kenyérnek mert az olyan jo kemény ) + 3 db extrudalt kenyérrel


2-par szem málna, 1 őszibarack


3-100g túró, 100 g malnaval es 100 g barackal


4- 200g sult nyúl uborkaval


Napközben ettem meg kb 20g chipset, 2 szem diót, 15 szem mogyorót, es kb egy marék műzlit.


17/L

158 cm 37 kg



2015. jún. 20. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
a tömegedet azt remekül tudod így növelni, de legfőképpen zsírban. Ha izmokat is szeretnél, meg valami alakot, akkor egészségesebben kéne enni.
2015. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké a feher kenyer es a chips nem jo kaja, de a többivel mi a baj?
2015. jún. 20. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
az, hogy ezeket leszámítva kb csak fruktózból viszel be szénhidrátot, illetve baromi kevés a fehérje. keress rá, hogy shop.builder.hu, tömegnövelő étrend, ott van egyrészt egy csomó minta étrend, amik alapján össze tudsz állítani saját étrendet, másrészt van egy pár cikk is arról, hogy mi a tömegnövelés alapja. Ajánlom az "alapismeretek" című cikksorozatot is
2015. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! De az nem baj hogy 60 kg-hoz szólnak?
2015. jún. 20. 20:31
 5/8 anonim ***** válasza:

ha elolvasod a cikkeket, amiket írtam, ott leírják, hogy hogyan készíts magadnak étrendet. Kiindulásnak: kb 1g/ttkg fehérje (ha sportolsz, akkor 1,5-2, ha intenzíven edzel), a szénhidrátot meg elindítod mondjuk 3g/ttkg-ról, és meglátod, hogy hízol-e tőle. de ennél sokkal precízebben le van írva minden


egyébként nem írtál semmit a sportról, de ha jó alakot szeretnél, akkor kéne edzeni is

2015. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szoktam futni napi 4 km-t , de ma 5,6-ot sikerult. Mellé erősítő edzéseket szoktam végezni , ma pl karra. Amugy ahogy számoltam a fehérjét , siman megvan az 1,5x testsúly kilogramm.
2015. jún. 20. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
jó, az igaz, hogy elszámoltam a súlyodat. de akkor a húst egész napra valahogy el kéne osztani, nem jó az, hogy egyszerre viszed be az egészet. 2 tojás az jó mondjuk. viszont a túró a nap közepén nem jó, mert lassan szívódik fel, azt inkább este edd utolsó kajára. de mondom, olvasd el, amiket írtam
2015. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oke oke koszonom :)
2015. jún. 20. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!