Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a napi étkezés mennyire...

Ez a napi étkezés mennyire volt elmegy kategória?

Figyelt kérdés

- Tudom mit kell enni egy nap, így nem arra vagyok kíváncsi, hogy mire cseréljem le az összes étkezésem, tekintve, hogy ez egyszeri alkalom volt.

- Épp ezért kérdezem, hogy egy ésszerű diétához képest ez a nap minek minősül? Úgy értem sok/kevés/kevés de szemét/sok és szemét...


200g joghurt 50g zabpehellyel (260 kcal)

egy tenyérnyi, vékony csirkemell rántva (nem bő olajban), 60 g rizs (500 kcal)

100g napraforgómag (600 kcal)

200g eper (70 kcal)


ez összesen 1400 kcal, amennyit elvileg is kellene ennem heti 0,5-1 kg fogyáshoz. a fehérje-szénhidrát arány eltolódása mennyire fog problémát okozni?


azért fontos a kérdés, mert bizonyos okokból lesz még néhány olyan nap, amikor nem tudok az előre kitervelt étrendem szerint enni, ma ez volt a legtöbb, amit kihozhattam a dologból.


2011. jún. 6. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem okés volt. Jó, h szotyit választottál csoki helyett. :) (jó, én csokiztam vna.)
2011. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az nehéz lett vna, mert egész nap tanultam az isten háta mögött, és csoki sehol se volt :D
2011. jún. 6. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne zavarjon hogy szotyiból vitted be a napi kalóriád felét, amúgy meg nem ettél sz*rt se.
2011. jún. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem pucolt szotyiból ettél 100g-ot akkor a héja a fele!
2011. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kb. 200g pucolatlant ettem, ezért gondoltam reálisnak a 100g-ot. Gregx háá nem mondod, számolni még én is tudok :D
2011. jún. 7. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!