Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Vendéglátósok, mi a legnagyobb...

Vendéglátósok, mi a legnagyobb gusztustalanság, amit a vendég ételével-italával csináltatok és mivel vívta ezt ki magának?

Figyelt kérdés

febr. 27. 17:51
A kérdező szavazást indított:
Beleköpés
Belepisilés
Egyéb testnedv alkalmazása
Földre ledobás
Szemét vagy rovar belekeverése
Oda nem illő fűszer alkalmazása
Túlsózás-alulsózás
Méreg belekeverése
Egyéb
A legbinkóbb vendég miatt sem süllyedtem idáig
28 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A legkisebb ellenállás irányába kell menni.


Ha valaki meg tényleg s£ggfej, azt a vezetés kirakja mint a macskát sz@rni. Van tiltólista, máskor épp már sajnos nincs szabad asztal, vagy "elkeveredett" a foglalásuk, aztán ennyi.



Az étterem integritása ennyit nem ér.

febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Méreg belekeverése már BTK, ha emyhe méreg, akkor is. Nem tudhatja hogy allergiás-e rá
febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Aki ilyen problémázós, arra rá kell hagyni, pont hogy NEM adunk neki okot, hogy balhézzon.

Az, ha a kaján van bármi kivetni való, csak plusz ok arra, hogy felkapja a vizet.



Általában ha valaki problémázik, az az szokott lenni az első szint, hogy ártalmatlan hülyeségeket kér. Ez az ő dolga.


Kávét akar bőrösre forralt tejjel? Szerintem undorító, de ám legyen. Teljesen szárazra átsült fillet minont kér? Meg is érdemli, de nem én eszem meg.



Aztán van az, aki veszélyes, illegális meg lehetetlen dolgokat akar.

Az ilyennek egy határozott, kizárólagos nemet kell mondani, felesleges vele vitatkozni.


Nincs medium rare csike a menün. Nem, nem fogok a hölgy partnere tudta nélkül több alkoholt felszolgálni neki, plusz jattért sem.

Nem érdekel ha *állítólag* a szomszéd étterem megcsinálja...ha nem tetszik, menjen oda.



Aztán van az, aki be van rúgva, nem akar fizetni, rasszista, anyázik, stb.

Az ilyenekhez meg nem elég a fizum, majd a menedzser megoldja.

Az egész ott van úgyis a kamerán, még ha rendőrt is kell hívni, én nyugodtan alszom akkor is.

febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Feltekered a fűtést (mint az öregek otthonában, hogy elpilledjenek és ne legyen balhé), gyorsan viszel neki amit kért (az alkohol meg valami kaja oldja az aggressziót).


Aztán gyorsan végezzen, és menjen dolgára.

febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Hány ilyen provokatív kérdésed lesz még ma?
febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

6:


Ha minden jól megy, még 1-2. Bár lehet, h már csak éjfél után, azaz holnap.

febr. 27. 21:06
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Semmit. Szakácsként alap szabály, hogy csak azt rakjuk a vendég elé, amit mi is megennénk. Te megennéd azt a húslevest, amibe Te magad pisiltél bele? Konyhán ezt hogy kell elképzelni? Előkapod a Janit mindenki előtt, vagy mi? Ne legyünk már gyerekesek.
febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
8%

Volt egy szakácskönyv (nekem még megvan egy példány), amelyben mesterszakácsok és -cukrászok receptjei szerepeltek. Mkndegyikük egy történetet is elmesélt.

És azok között volt több is, "módosított" recept szerint készült étel. De a számdékosok azok mind nemszeretem kollégáknak készültek. Pl. kirántott felmosórongy.

febr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%

35 éve vagyok a konyhában de még s mmi ilyesmit nem csináltam.

Németországban kollégám mesélte hogy tíz perccel zárás előtt érkezett a vendég.Hagymás rostelyost rendelt,na azt végig húzta a fenék vályaton aztán jó étvágyat.

febr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Néha elfelejtettem szólni a vendégnek hogy óvatosan a csípős szósszal inkább többször keveset

De általában ennek mindig meg volt az oka

febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!