Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Futárok, szakácsok, Ti beleköp...

Futárok, szakácsok, Ti beleköpködtök a kajába?

Figyelt kérdés
Annyi ilyet hallottam már, meg durvább dolgokat is, hogy sokszor elmegy a kedvem hogy rendeljek egy pizzát vagy beüljek valahová kajálni egyet... Névtelenül, őszinte válaszokat várnék, tényleg csináltok ilyesmiket, csak azért hogy röhögjetek egyet?

2013. okt. 7. 09:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó,az a legjobb hidd el :) És olyat csinálsz magadnak amit szeretsz :) Nem egy nagy dolog a főzés,csak el kell kezdeni,és akarni kell :)
2013. okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Most mar van ra okom,hogy megtanuljak annyi fix,ha nem akarok egy salatat is orakig elemezni eves elott. Kerdezo,imadlak,hogy feltetted a kerdest es en pont raneztem! Megkimeltel jo par evnyi kajalastol!:)
2013. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 bumbi02 ***** válasza:
100%
Aki menőzik a többiek előtt hogy majd ő beleköp, az nem szakács. Az egy szakmunkás, aki dolgozik valamit, hogy kapjon érte pénzt. Bár megnevezésben szakács ő is. De aki "igazán" szakács, az akkoris igényesen készíti el a kaját, amikor már elpakoltak mindent, és az eget szidja, hogy pakolhat elő mindent megint...
2013. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
17%
Ha nem tetszik akkor zabáld azt amit az anyád csinál. Egyébként én minden alkalommal:)
2014. jan. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
95%
Szakács vagyok, és éppen pizzaszakácsként dolgozom. Nem vagyok bumburnyák kazánfűtő :) Igaz, ami igaz, dolgoztam már együtt olyan pizzással, aki burkoló, vagy éppen kőműves végzettséggel rendelkezett, és előtte nem vendéglátózott. A szemem előtt még nem köpött egyik kollegám sem ételbe. A kajákat mindig úgy készítem el, hogy ha letennék elém, én is jóízűen megenném. A nagyképű vendég legfeljebb vár egy negyed órát, még akkor is, ha nincs is más dolgom; esetleg még a kajája is kevesebb nyersanyagot ölel magába, mint amire a bunkó számít - és az a legszebb az egészben, hogy ő ezt észre sem veszi. Na ez a művészet :D
2014. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!